14 dní vyrážka, dvě děti bez teploty, je to virové?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 11.12.18 21:43
14 dní vyrážka?, dvě děti bez teploty, virové?

Prosím, nemáte někdo zkušenost s nějakou virozou, která by způsobil vyrážku (začíná za krkem a teď je na celém těle) a přetrvávala 14 dní? Vypadá to jako po 5. nemoci nebo 6., ale neměli teplotu. Zhoršuje se to v noci, přes den docela oK. Obvoďačka neví, kožní nás posílá do nemocnice (neví), na alergu neví. (Alergii zatím žádnou nemají synové potvrzenou.)

EDIT 12.12. Tak se nám osypala i nejmladší dcera a ta měla 3 dny 39 teplotu, tak to paní doktorka vidí na šestou nemoc, jen teda nevím, proč to ti starší mají tak dlouho??? 14 dní???
EDIT 26.12. nejstarší je stále osypaný, svdí ho ještě pořád nožičky…jinak už jsou osypné všechny 4 děti a je to pátá nemoc.

Příspěvek upraven 26.12.18 v 18:44

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reakce:
Lenka_Hal
Kelišová 6319 příspěvků 11.12.18 21:51

A nemely horecku tak pred dvema tydny (teda ted vaham jestli jeden nebo dva tydny :think: )??

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 11.12.18 22:09

Moji kluci meli asi pred mesicem nejakou zvlastni virózu. Nejdriv ryma, cca týden, potom lehly kasel, nskonec asi tyden vyrazka. Putovala ruzne po tele, bud jeden pupinek nebo cely shluk. Byla jsem u doktorky, pry to bylo k tomu.

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 12.12.18 00:06
@Lenka_Hal píše:
A nemely horecku tak pred dvema tydny (teda ted vaham jestli jeden nebo dva tydny :think: )??
Neměli. Starší měl hnusnou rýmu a začínající zánět středního ucha.
@kacenka.sks píše:
Moji kluci meli asi pred mesicem nejakou zvlastni virózu. Nejdriv ryma, cca týden, potom lehly kasel, nskonec asi tyden vyrazka. Putovala ruzne po tele, bud jeden pupinek nebo cely shluk. Byla jsem u doktorky, pry to bylo k tomu.

Rýmu měl jen starší, ale taky jsem si to tak nějak dala dohromady. Jenže už je osypanej 14 dní chudák a je to čím dál tím horší:-(

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 12.12.18 07:50

@Almatka aha, no kdyby se to nehorsilo,tak bych ti rekla,ze je to k tomu. A jak ty pupinky vypadaji? U nas byly malinke,cervene a uprostred svetlejsi. Kolem nich cerveny flek, nekdy jich bylo treba tricet, takze obr livanec a nekdy jen jeden,dva. Starsi to mel urcite tyden,mozna dyl a mladsi asi ctyri dny a nejhorsi to bylo ten prvni den.

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 12.12.18 07:55

Ahoj, ted jsem koukala na ty fotky. Me to prijde jako alergie, putuje to po tele? Svedi to?

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 12.12.18 07:57

U nas to vypadalo takto, ale obcas to byly taky velke fleky. Tohle je spis uz konec vyrazky.

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 12.12.18 09:13

@kacenka.sks No jo, alergie, ale mají to oba, to je mi divné. Dnes se nám podařilo objednat do Vinohradské, snad nám poradí…

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 12.12.18 12:59

@Almatka tak vam budi drzet palce, at uz se toho konecne zbavite.

Silia
Kecalka 326 příspěvků 12.12.18 19:50

Ahoj, u nás ted to samé. Obe děti bez teplot. Jen měly ošklivou rýmu, ale to už je pryč. Svedi to a večer vždy horší. K lékaři jsem v patek. Jak jste pochodili vy? :(

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 14.12.18 12:17
@Silia píše:
Ahoj, u nás ted to samé. Obe děti bez teplot. Jen měly ošklivou rýmu, ale to už je pryč. Svedi to a večer vždy horší. K lékaři jsem v patek. Jak jste pochodili vy? :(

Nijak, po starších dětech měla mladší dcera 3 dny teplotu (39) a pak za 4 dny se nám celá osypala, vypadal stejně jako kluci, tak jsme to uzavřeli s tím, že to je zřejmě nějaká podivná verze 6. nemoci :nevim: Na kožním nevěděli, obvodní nevěděla a do nemocnice se mi s tím nechtělo - tedy byli jsme tam, ale byl to masakr a když jsem to tam viděla, tak jsem byla ráda jen za vyrážku. A tedy dnes je to 14 dní, co se osypal nejstarší a vypadá to, že je to na razantním ústupu, uvidíme večer.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >