Vyrážka u chlapečka přetrvává měsíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katuska23
Nováček 4 příspěvky 04.12.18 23:07
Vyrážka přetrvává měsíc

Dobrý večer mám 15 měsíčního chlapečka a asi tak před měsícem jsem nám udělal flíček na zadku červený myslela jsem že je zapařených že to budou potníčky ale pak se to začalo rozléhat po celém zadečku a začalo se to objevovat a na tváři jsem už zoufalá vysadily jsme skoro všechno přestala jsem používat veškeré šampony ubrousky vše co by jo mohlo dráždit ale nic nepomáhá byla jsem sním na kožním brali vzorky a nezjistili vůbec nic jsem zoufalá prosím nemáte někdo podobné zkušenosti budu ráda za každou radu přikládám foto

Přečtěte si článek: Co zabere na astma u dětí?

Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 05.12.18 00:31
@katuska23 píše:
Dobrý večer mám 15 měsíčního chlapečka a asi tak před měsícem jsem nám udělal flíček na zadku červený myslela jsem že je zapařených že to budou potníčky ale pak se to začalo rozléhat po celém zadečku a začalo se to objevovat a na tváři jsem už zoufalá vysadily jsme skoro všechno přestala jsem používat veškeré šampony ubrousky vše co by jo mohlo dráždit ale nic nepomáhá byla jsem sním na kožním brali vzorky a nezjistili vůbec nic jsem zoufalá prosím nemáte někdo podobné zkušenosti budu ráda za každou radu přikládám foto

Mě napadla plíseň.Ale to by snad na kožním poznali???zkoušela jsi něco na plíseň?Alespoň Imazol?

Ennny
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 05.12.18 01:27

Krev mu vzali?Co zkusit jít spíš na alergologii ?

katuska23
Nováček 4 příspěvky 05.12.18 08:55

@luca241 na kožním mu braly vzorky a plíseň to není sama no kožním neví co a ani z čeho :,( já už jsem zkusila imazol pythiol pevaryl bepathen atd …hypermangan vyřadila jsem lepek a některé ovoce a pořád nic se nelepší

katuska23
Nováček 4 příspěvky 05.12.18 08:57

@Ennny krev mu nebrali a na alergu jsme nebyli

Ennny
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 05.12.18 09:58

@katuska23 tak bych nechala oboje doplnit

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11299 příspěvků 05.12.18 10:29
@katuska23 píše:
Dobrý večer mám 15 měsíčního chlapečka a asi tak před měsícem jsem nám udělal flíček na zadku červený myslela jsem že je zapařených že to budou potníčky ale pak se to začalo rozléhat po celém zadečku a začalo se to objevovat a na tváři jsem už zoufalá vysadily jsme skoro všechno přestala jsem používat veškeré šampony ubrousky vše co by jo mohlo dráždit ale nic nepomáhá byla jsem sním na kožním brali vzorky a nezjistili vůbec nic jsem zoufalá prosím nemáte někdo podobné zkušenosti budu ráda za každou radu přikládám foto

Dobrý den,

smazala jsem fotku z úvodního příspěvku. Chraňte prosím své fotografie i svých dětí, zejména nahé. Děkuji za pochopení.

S přáním hezkého dne,

Eliška

marketak5
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 2 inzeráty 05.12.18 10:36

léčit střeva!!!!! kůže je odrazem střev, tudíž protikvasinková dieta, najdete dle rad p.Zikové na modrém koníkovi. Vysadit mléko, cukr a bílou mouku (tu aspon co nejvíce), a nasadit probiotika, nejlépe Hylak mohou i kojenci, a mohou i dlouhodobe, ne jak je napsané na krabicce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >