Projevy intolerance mléka/bílkoviny u mimča

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wasilly
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 14.11.18 19:03
Projevy intolerance mléka/bílkoviny u mimča

Syn má od června (jeho 8 měsíců) rýmu, je zahleněný a z toho i kašel. Řešili jsme to s doktorkou 3 měsíce, kdy to bylo úplně beze změny, stále zahleněný, měl i jednou atb, která nepomohla. V září jsem si vyžádala vyšetření na alergologii, kde z krve nebyla zjištěna žádná alergie. Přes to jsem úplně vysadila mléko, za týden a kousek byl syn úplně čistý. Teď jsem mu po měsíci zkusila zařadit mléčné výrobky a druhý den opět zahleněný, kašle, teče mu z nosu (bezbarvé). Tedy ode dneška opět bez mléčných výrobků.
Zajímalo by mě, jestli se může citlivost na mléko takto projevovat? Máte takovou zkušenost?

Reakce:
di.xi.nka01
Povídálka 31 příspěvků 14.11.18 19:24

U nás se takto ABKM projevila, syn byl zahleneny a měl dokonce zánět průdušek.

wasilly
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 14.11.18 19:52

@di.xi.nka01 ano, dneska mám pocit, že se mu to taky rozjíždí. Můžu se zeptat jak je to s věkem? Je to celoživotní? A alergologické vyšetření jste absolvovali s pozitivním výsledkem?

di.xi.nka01
Povídálka 31 příspěvků 14.11.18 20:19
@wasilly píše:
@di.xi.nka01 ano, dneska mám pocit, že se mu to taky rozjíždí. Můžu se zeptat jak je to s věkem? Je to celoživotní? A alergologické vyšetření jste absolvovali s pozitivním výsledkem?

Měl to od čtyř měsíců po těch pruduskach a zahleneni jsem si všimla malinkate nitky krve ve stolici. Na alergo jsme byli ale do roka nemají testy smysl pouze jsme pak pod dohledem pomalu mleko zavadeli. Alergie vymizela. Dnes mu je 26 měsíců a je naprosto zdravy, bez jedine alergie a od těch průdušek měl pouze jednou šestou nemoc jinak ani rymu ;)

di.xi.nka01
Povídálka 31 příspěvků 14.11.18 20:21

Drzte hlavně tu bezmlecnou dietu a kolem roka to vymizí skoro všem dětem. Dr Vám určitě poradi kdy mleko zkusit znovu zavádět. My začali lzickou bílého jogurtu denne.

wasilly
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 14.11.18 20:25

@di.xi.nka01 on už má teď rok, za nedlouho 13 měsíců. Děkuji za rady, zatím budeme ještě držet a následně se poradím s lékařkou.

GoldGirl
Kecalka 225 příspěvků 14.11.18 22:09

Tak pardon ale myslela jsem že každý už dávno ví že dávat dítěti mléčné výrobky je to nejhorší :roll: Mléko nejen zahleňuje ale také odvápňuje, pokud nepočítám to hlavní což je že je plné hormonů

wasilly
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 15.11.18 01:29

Prosím? Co je zase tohle za příspěvek? :P Takže budu jediná, kdo svým dětem dává máslo, sýry, jogurty?

@GoldGirl píše:
Tak pardon ale myslela jsem že každý už dávno ví že dávat dítěti mléčné výrobky je to nejhorší :roll: Mléko nejen zahleňuje ale také odvápňuje, pokud nepočítám to hlavní což je že je plné hormonů
GoldGirl
Kecalka 225 příspěvků 15.11.18 08:53

@wasilly Ne, ale mela byste si zjistit vice informaci.

wasilly
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 15.11.18 10:05
:lol: :lol:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >