Kopřivka u dcery při pobytu venku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
matysek1111
Povídálka 17 příspěvků 14.11.18 15:24
Koprivka venku

Prosim o radu. Dcerka (3 roky) minuly patek a sobotu zvracela+ trosku ridsi stolice a zvysene teploty, rano jsem ji objevila na nozkach koprivku(cervene skvrny s bilymi fleky a vystouple pupinky). Postupne se to objevilo i na rukou a tvarich. Nejhorsi to je venku na mraze, naskace ji to vsude tam, kde nema obleceni a doma v teple zmizi. Nemate nekdo zkusenost. Dr tvrdi, ze to muze byt k te viroze a ze to ma behem tydne prestat, ale me se to nejak nezda. Dekuji za radu

Reakce:
pannda
Kelišová 6647 příspěvků 33 inzerátů 14.11.18 15:34

Někde mrzne?

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 14.11.18 16:57
@pannda píše:
Někde mrzne?

zrona jsem se chtěla ptát, kam mám zajet na mráz :mrgreen:

MartinKa36
Závislačka 3446 příspěvků 14.11.18 17:02

chladova alergie

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >