TCM na atopický ekzém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ziff
Nováček 1 příspěvek 05.12.18 15:29
TCM na atopický ekzém

Ahoj, máte někdo zkušenosti u léčby ekzému s TCM (tradiční čínská medicína) u ročního dítěte a případně můžete doporučit kliniku? Dcera 15 měsíců trpí lehčí formou atopického ekzému, někdy je to lepší horší…problém je ten, že se v noci xkrát budí a škrábe. Na noc dostává fenistil kapky, ale zabírají jen částečně. Děkuji za komentáře.

Reakce:
Ou
Kelišová 6987 příspěvků 05.12.18 15:49

Má vyloučené potravinové alergie? Kromě těch kapek koupete třeba v ovesné lázni? Čím ji ty svědící ložiska mažete? Jak to zabírá, jste si jistá, že by něco nezabíralo víc?

Máte milion možností, jak to řešit efektivněji, než platit prachy podvodníkům spojeným s velmi nechutným politickým režimem, kteří kvůli mizerné erekci bohatých číňanů vyvražďují kriticky ohrožené živočišné druhy a jejichž přípravky nepodléhají žádné kontrole. Navíc tedy prostředy "tradičního čínského šarlatánsvtí jsou notroicky známé pro to, že do nich přidávají přísady a chemikálie, které v evropě patří mezi ty zakázané - kvůli zdravotní škodlivosti.

To chcete mazat na roční dítě s oslabenou ochrannou funkcí kůže?

Je to sprostej obchod, ne zázračné řešení. Když už, tak si najděte nějakého spolehlivého bylináře a nebo klidně sáhněte po vazelíně a cukříkách v homeopatikách.

http://www.zdravotnickydenik.cz/…linne-smesi/

https://www.lidovky.cz/…n-zdravi_ape
https://manipulatori.cz/…-stat-zivot/

Váš příspěvek
Reklama