Panikařím! Náhla vyrážka na obličeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 10:30
Panikařím! Náhla vyrážka na obličeji

Holky, pomoc.

Z ničeho nic se mi na jedné tváři udělala divná vyrážka. Takové jako bílé drobounké pupínky, které jdou vymáčknout. Objevila jsem jich pár ráno, podivila se, o co jde, vymáčkla je a nijak neřešila. Teď jsem se a sebe koukla do zrcadla (o 4 hodiny později) a málem vykřikla. Pupínky se znovu nalily a je jich mnohem víc. Nesvědí to, když si po kůži přejedu rukou, je od těch pupínků drsná. Možná to bylo nakažlivé a já si to tím vymáčknutím roznesla?

Co to do pytle je? Jsem totálně vyděšená. Vypadá to příšerně. Ty pupínky jsou jako bílě malinké beďárky. Nemůžu mezi lidi.

Odpoledne jdu ke kožní, ale napadlo mě, jestli někdo nemáte zkušenost.

Budu vděčná za cokoliv…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 10:31

Ještě dodám, že si nejsem vědoma, že bych něco nového snědla nebo změnila kosmetiku…

atominnka
Generální žvanilka 21858 příspěvků 10.12.18 10:39

Hlavně to nemačkej, at je to cokoli

luca241
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 10.12.18 10:41

Hysterie ,panika ,stres a drama :mrgreen: .Promiň.Ale kvalitně ses vyhystercila z pár pupínků.Proc?Píšeš že jdeš odpoledne na kožní.Doktorka ti dá mast dle toho,co usoudí že by to mohlo být .Dle popisu je to něco od alergie,přes plíseň,imeptigo ,akné ,seboreu až po ekzém-proste cokoliv.Na vše existuje mast ,tak klid proboha .a mezi lidi klidně můžeš ;) :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 11:24

@atominnka Já vím. Myslím, že jsem si to tím mačkáním ráno pěkně roznesla… :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 11:28

@luca241 No ty brďo, pro mě to teď teda drama je. Já to nepsala, ale mám dnes odpoledne rande. Jede 100 km, uvidíme se podruhé. Já se fintím jak blázen a pak se mi objeví tohle na obličeji. No tebe by to nenaštvalo??? :mrgreen: :cert: :mrgreen:

Ale máš pravdu, musím se hodit trochu do klidu. Uprosila jsem sestřičku na kožním, takže se na mě doktor koukne hned po práci.

S.maya
Závislačka 4389 příspěvků 10.12.18 13:37

Napíšeš prosím, co to bylo? Jak budeš vědět

luca241
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 10.12.18 16:23
@Anonymní píše:
@luca241 No ty brďo, pro mě to teď teda drama je. Já to nepsala, ale mám dnes odpoledne rande. Jede 100 km, uvidíme se podruhé. Já se fintím jak blázen a pak se mi objeví tohle na obličeji. No tebe by to nenaštvalo??? :mrgreen: :cert: :mrgreen:Ale máš pravdu, musím se hodit trochu do klidu. Uprosila jsem sestřičku na kožním, takže se na mě doktor koukne hned po práci.

No to té chápu,to je jak naschvál :pocitac: :D .Tak přeju i tak fajn rande i s tím výsevem… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 08:05

Takže holky, dopadlo to tak, že mě k tomu začalo šílené bolet v krku. Podle mudr. je to angína a ta výrážka je projev k tomu. Trochu se mi to ještě rozlezlo, takže mám chycenou spodní část obličeje, krk a horní část dekoltu. Prostě oblast, kam se to z toho krku rozšíří.

Jsem na neschopence, antibiotika a na výrážku 2× denně nějaký dezinfekční sajrajt. :jazyk: Začíná to být trochu drsné, snad to půjde do stroupků a brzy se to sloupá.

Pupínky jako takové nejsou infekční (angína samozřejmě ano), takže mačkáním si to neroznesu. Na to jsem se specifický ptala.

S.maya
Závislačka 4389 příspěvků 11.12.18 08:53
@Anonymní píše:
Takže holky, dopadlo to tak, že mě k tomu začalo šílené bolet v krku. Podle mudr. je to angína a ta výrážka je projev k tomu. Trochu se mi to ještě rozlezlo, takže mám chycenou spodní část obličeje, krk a horní část dekoltu. Prostě oblast, kam se to z toho krku rozšíří.

Jsem na neschopence, antibiotika a na výrážku 2× denně nějaký dezinfekční sajrajt. :jazyk: Začíná to být trochu drsné, snad to půjde do stroupků a brzy se to sloupá.

Pupínky jako takové nejsou infekční (angína samozřejmě ano), takže mačkáním si to neroznesu. Na to jsem se specifický ptala.

Tak to by mě nenapadlo :) Brzy se uzdrav

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >