14 měsíční holčička a spánek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.1.22 22:54

14 měsíční holčička a spánek

Ahoj, mám doma dvojčátka (skoro 14m). Oba spí ve většině případů krásně celou noc, ale poslední 2 dny máme u jednoho dvojčátka problém usnout.
Vstáváji jak kdy většinou okolo 8:00-9:00 jsou vzhůru cca 3-4 hodinky a jdou zas na 2 hodiny spát (spí v kočárku) v 7 večer koupání, večeře a kolem 8 jdou do postýlek. Jedno dítko usně hned už od narození, u druhého jsme chvíli bojovali, ale teď usíná taky pěkně, až na dva poslední dny. Vždycky si lehne, začne usínat a když zavře oči tak asi po minutě (ani ne)spustí strašný pláč a posadí se. Uklidím ji, ponosim, dám do postýlky a zas to samé. Dneska jsem ji takhle uspávala 2 hodiny. Pokaždé když zavřela oči začla plakat. Zkoušela jsem dát i k nám do postele, pomazli se, ale nedokáže usnout ani s náma, vždycky se začne natahovat k postýlce a utíkat z postele :think: neprošel si někdo taky takovým pláčem po usnutí s tím, že dítko nešlo uspat a nevíte čím by to mohlo být? Zuby ji nejspíš nerostou, dásně má klidne a zubů má 12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11642
12.1.22 06:02

Já myslím, že je to v tomhle věku normální. Mám dvě děti, jedno bylo od narození uspávané, druhé usinalo samo a u obou to bylo v tomhle období stejné. Oba jsem musela uspávat, někdy usínaly s pláčem. Byli unavení, ale chtěli objevovat. Pak přišlo i období, kdy jsem je v posteli musela vyloženě držet, jinak z ní utíkali. Děti, které člověk položí do postýlky a samý usnou, jsou spíše výjimka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66392
12.1.22 10:38

Řekla bych, že je to normální. Kluk mi teď prosedí a probrbla půlku noci.. jediné co zabere, dát si ho k sobě a přehodit přes něj ruku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 19:10

@Wirczorkovaanna Je to normální s mojí holčičkou jsem měla nedávno ten samý problém…Koupání, postýlka a spí…Najednou při usínání pláč…Trvalo to cca týden a je vše při starém a spí zase jako,,andílek,,…Čím to ovšem mohlo být, nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat