15. dní bez MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerkaSterbova
Nováček 1 příspěvek 28.01.18 10:28
15 dni bez MS

Ahoj holky, dnes mam 15. den zpozdeni. 4 testy negativní a miminko si půl roku po porodu opravdu nepřeji. U prvního tehu mi test hezky ukázal. Manžel mi tvrdí, ze za poslední měsíc by dal ruku do ohne za to, ze se žádná nehoda nestala, ani predtim o ničem netuší…Tuten měsíc byl ale pro me strašně náročný, mela jsem chripku, nás chlapecek byl také nemocný a 3 dny jsem nespala a citila jsem se už vážně na dne (ten pocit, ze bych hlavou triskla do zdi) podbrisek mě neboli, jen dnes začala strašně hlava a včera po horké vane zada a jsem podrazdena. Chranime se tak, ze chvilku po začátku sexu si manžel vezme kondom. Všem díky!

Příspěvek upraven 28.01.18 v 18:35

Reklama

Reakce:

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 28.01.18 11:22

MS muze byt zpozdena i kvuli nemoci, stresu, toho ze nespis. Az se telo srovna, ms bys mela normalne dostat, prinejhorsim vynecha.

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 28.01.18 11:31

Tak půl roku po porodu ms nemusí být pravidelná sama od sebe. Pokud byly testy negativní, tak bych se spíše přikláněla ke zpoždění ze stresu, vyčerpání organismu, rozhozeným hormonům.

Krišpín1234
Nováček 1 příspěvek 06.02.18 14:03

Ahoj holky, vím ze tohle je teď mimo, ale jsem tu nová na těch to stránkách, rada bych se chtěla zeptat : s přítelem se snažíme už 4-5 mesicu o mimi, teď tak dva mesice jsem to neřešila proste jsme spolu spali bez ochrany..a MS dostávám vždy 31. ke konci mesice a tento mesic mám už týden spozdeni, Teho.test sem si dělala před dvouma dny a nic..jen 1 čárka, bolest prsou až moc, měla jsem taky křeče v břiše ze sem si myslela ze to dostanu ale nic, hodně velká únava…myslíte ze mám ještě počkat? myslíte ze mužů byt těhu? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 11:50
Zpoždění

Ahoj, mám podobný problém. Zpoždění 12dni, testy jsou negativní a žlutý řidký výtok jako bych se počůrala. Poradí někdo prosím? 8o :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5511 příspěvků 21.02.18 12:02
@Anonymní píše:
Ahoj, mám podobný problém. Zpoždění 12dni, testy jsou negativní a žlutý řidký výtok jako bych se počůrala. Poradí někdo prosím? 8o :nevim:

Gynda třeba?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 21.02.18 12:15

Zánět?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 12:39

@lachtanice86
Ano jsem objednana :))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 00:16

Spis by me zajimalo, muze to byt cysta? Mohu byt i tak těhotná?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 22.02.18 06:58
@Anonymní píše:
Spis by me zajimalo, muze to byt cysta? Mohu byt i tak těhotná?

Más negativní test. takze spis ne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama