Bolest prsou a podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 24.01.18 15:13
Bolest prsou a podbrisku

Mam dotaz. Mam naprosto pravidelnou MS 28 dni. Max tyden pred MS ale spis dyl me zacnou bolet prsa a vajecniky. To je normalka. Taky spolehlive poznam ovulaci, boli me. jeste vic nez menstruace. Jenze tenhle mesic me 5 dni po. ovulce zacala opet bolet prsa ale zespoda a jeste k tomu podbrisek, ani se neda rict ze me.boli vajecniky, kdyz se rychle zvednu, nebo se protahnu pichne me tam, tlaci a prijde mi ze jsem nafoukla. Stava se vam to nekdy? Nebo se mam obavat nejakeho zanetu? Kdyz jsem byla poprve tehotna tak jsem vubec zadne priznaky nemela az po vynechane MS. Do MS mam stale 9 dni, takze u me uplne nezvyklej stav. Diky za odpoved.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >