Bolest prsou a podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 24.01.18 15:13
Bolest prsou a podbrisku

Mam dotaz. Mam naprosto pravidelnou MS 28 dni. Max tyden pred MS ale spis dyl me zacnou bolet prsa a vajecniky. To je normalka. Taky spolehlive poznam ovulaci, boli me. jeste vic nez menstruace. Jenze tenhle mesic me 5 dni po. ovulce zacala opet bolet prsa ale zespoda a jeste k tomu podbrisek, ani se neda rict ze me.boli vajecniky, kdyz se rychle zvednu, nebo se protahnu pichne me tam, tlaci a prijde mi ze jsem nafoukla. Stava se vam to nekdy? Nebo se mam obavat nejakeho zanetu? Kdyz jsem byla poprve tehotna tak jsem vubec zadne priznaky nemela az po vynechane MS. Do MS mam stale 9 dni, takze u me uplne nezvyklej stav. Diky za odpoved.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama