Bolest prsou a podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 24.01.18 15:13
Bolest prsou a podbrisku

Mam dotaz. Mam naprosto pravidelnou MS 28 dni. Max tyden pred MS ale spis dyl me zacnou bolet prsa a vajecniky. To je normalka. Taky spolehlive poznam ovulaci, boli me. jeste vic nez menstruace. Jenze tenhle mesic me 5 dni po. ovulce zacala opet bolet prsa ale zespoda a jeste k tomu podbrisek, ani se neda rict ze me.boli vajecniky, kdyz se rychle zvednu, nebo se protahnu pichne me tam, tlaci a prijde mi ze jsem nafoukla. Stava se vam to nekdy? Nebo se mam obavat nejakeho zanetu? Kdyz jsem byla poprve tehotna tak jsem vubec zadne priznaky nemela az po vynechane MS. Do MS mam stale 9 dni, takze u me uplne nezvyklej stav. Diky za odpoved.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >