15denní viróza

400
25.6.13 08:07

15denní viroza

Ahoj maminky,
chtěla bych se zeptat, zda nějaké vaše dítko nemělo taky tak dlouho virozu. Honzík skoro 4 roky už zápasí s teplotama od předminulého pondělí, nebyly nijak závratné, ale byly.Pak třeba jeden byl bez teploty. V úterý jsme šli k doktorovi, ten řekl, že je to viroza, takže nurofen a imunoglukan, teplota se zvyšovala, tak jsme šli raději ještě ve čtvrtek k doktorovi, to už jsme dostali ATB a prý je to zápal plic, ale poslal nás domů, ATB zabraly, tři dny byl pokoj a čtvrtý den zase teplota, tak jsme jeli na pohotovost, tam mu vzali krev a udělali rengen a vše má v pořádku, takže žádný zápal plic nemá a závěr viroza.
Je to možné, aby dítě mělo tak dlouho teploty? Zítra jdem opět k doktorovi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77355
25.6.13 08:42

@Helusa80 Já něco podobného měla jako dítě snad 3 měsíce, vždy horečka přes 40, cca 3-4 dny, tak pár dní bez teploty a nanovo… nikdy se nepřišlo na to co mi je a pak to nějak přestalo samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
25.6.13 09:22

Dcerka to mela minuly rok. Trvalo to cca 2 mesice.Vzdy 3-4 dny teploty 39'C. Pak tyden klud a nanovo.Pak to proste skoncili.Mela jen teplity. Zadny kasel, ani rymu.Nic…
Jednou se to uz nevratilo a byl klid. Zniceho nic :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2332
25.6.13 09:27

Starší syn to měl teď na jaře - teploty hodně přes 38i přes 39 asi 4 dny, pak 3 dny klid a znovu teploty skoro 7 dní. U dr. jsme byli - vzala mu CRP, které měl do 8, takže nenasazovala žádné léky a byla to viróza.
Postup vašeho dr. moc nechápu…bral mu CRP? Podle čeho usoudil, že je to zápal plic??? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
25.6.13 09:34

Náš doktor mu nasadil ATB jen dle poslechu, taky nechápu, proč mu nevzal krev a neposlal nás na rengen hned, to museli udělat až na pohotovosti. Už jsme třetí týden doma zavření :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
25.6.13 09:37

A pak doktor na pohotovosti, naštěstí měl službu primář dětského oddělení mi řekl, že AT|B neměl vůbec dostat, ale pokud jsme je začali brát, tak je máme dobrat. Zítra se zeptám našeho doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat