16dpo téměř neviditelný duch

Anonymní
10.4.20 14:50

16dpo téměř neviditelný duch

Krásné odpoledne. Už nějaký měsíc se snažíme o miminko dnes jsem 16dpo a dnes ráno jsem měla na testu v limitu hodně slabou čárku i okem jde špatně vidět. Po zaschnutí je vidět o trochu lépe. Mám ještě naději když za pár dní zkusím další test? Po jak dlouhé době se ukázal vám? Četla jsem že někomu třeba až 8 týden tak mě to zajímá. MS se zatím nedostavila. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2605
10.4.20 14:59

A kdy se na MS dostavit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 15:00

@alena1995 dnes mám druhý den zpoždění

• Citovat
  • Nahlásit
771
10.4.20 15:04

Dejte fotku ať máme lepší představu :palec: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
10.4.20 15:10

Pro dvou dětech jsem o těhotenství nevěděla, měla jsem testy negativní.. Teď poprvé pozitivní, jasně pozitivní hned prví den zpoždění.. To je různé, nedá se pausalizovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
10.4.20 15:18

Je to různé, zkus počkat přes svátky a když nedojde MS, tak v úterý zkus další test :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
10.4.20 15:19

Tak já měla v den MS viditelnou druhou carku, ale vím o dost případech, kdy ženský viditelnou čárku neměly a těhotné byly. Takže asi fakt záleží. Každopádně pokud tam byl viditelný duch, máš zpoždění, tak je pravděpodobnost, že těhotná jsi. Zkus testovat testem s citlivostí 10 (nevím, jakým jsi teď testovala) a testuj vždy stejnou značkou a uvidíš. Zkusila bych testovat ob den. Přeji ať to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 15:20

@Tina1996 zkoušela jsem to vyfotit tak aby to bylo vidět ale bohužel to právě na fotce nejde vidět…je to fakt úplně tak slabá čárka že si říkám jestli nemám halucinace už z toho :D spíš mě zajímá jestli je možnost že by se mi pěkná čárka ukázala až později protože už teď je to dost dlouho.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 15:22

Všem děkuji… určitě počkám jestli se MS nedostaví a zkusím za pár dní další test.

• Citovat
  • Nahlásit
2821
10.4.20 15:25

Nemusis byt 16 dpo, ale treba min :nevim: pokud jsi nebyla na ET nebo KET, tak to nikdy nevis stopro..protoze jinak 16 dni dpo uz by byla hladina hcg vysoka, ano, kazdy to ma jine, ale ve vetsine pripadu je na testu den po vynechani znatelna carka, byt treba ne stejne vyrazna, ale min slaba, viditelna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
10.4.20 15:30
@Anonymní píše:
Krásné odpoledne. Už nějaký měsíc se snažíme o miminko dnes jsem 16dpo a dnes ráno jsem měla na testu v limitu hodně slabou čárku i okem jde špatně vidět. Po zaschnutí je vidět o trochu lépe. Mám ještě naději když za pár dní zkusím další test? Po jak dlouhé době se ukázal vám? Četla jsem že někomu třeba až 8 týden tak mě to zajímá. MS se zatím nedostavila. ;)

Víš co? S negativního testu nebo ducha bych si hlavu nedělala, kdybych tu měla ukázat ja svoje testy :D. V prosinci negativní a to už jsem byla v 7tt :D až v lednu se mi ukázala dálnice a to jsem byla 10tt :). Takže ano naději máš. Ukazovala jsem ten test i dr no pořádně mi to vysvětlit neuměla ani ona :). Takže zkus ještě chvíli počkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
10.4.20 15:38

Mě se tohle ukázalo 12DPO
Vždy v den ms jsem buď měla test bílý a nebo // :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
10.4.20 16:16
@Anonymní píše:
Krásné odpoledne. Už nějaký měsíc se snažíme o miminko dnes jsem 16dpo a dnes ráno jsem měla na testu v limitu hodně slabou čárku i okem jde špatně vidět. Po zaschnutí je vidět o trochu lépe. Mám ještě naději když za pár dní zkusím další test? Po jak dlouhé době se ukázal vám? Četla jsem že někomu třeba až 8 týden tak mě to zajímá. MS se zatím nedostavila. ;)
Mě se ukázal 5dni před ms.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.20 12:10

Ahoj mě testy vyšly pokažde negativně snažíme se rok, ms mam nepravidelnou od 13, pul roku zpět jsem měla ducha na testu ale dalsi test rano negativní, nyní včerejší test a dnešní, co myslite je tam nějaká naděje holky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
11.4.20 12:17
@Terezkaterezka píše:
Ahoj mě testy vyšly pokažde negativně snažíme se rok, ms mam nepravidelnou od 13, pul roku zpět jsem měla ducha na testu ale dalsi test rano negativní, nyní včerejší test a dnešní, co myslite je tam nějaká naděje holky?

Takhle to ma vypadat :palec: zitra bude jeste silnejsi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat