Reklama

17m - zvrací v autě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buresinka
Stálice 58 příspěvků 13.09.10 14:18
17m - zvrací v autě

Ahoj, prosím o radu, jestli nemáte nějaké ozkoušené přípravky nebo rady na naší malou cestovatelku. Jakmile jedeme delší trasu (tak víc jak hodinu), tak zvrací…Není to zrovna hezký zážitek. Vím, že já jsem byla taky taková, ale co s tím? Poradíte?
Snažím se jí nedat najíst víc jak hodinu předem, větráme,… ale stejně už to asi 3× skončilo zvracením.

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 13.09.10 14:20

U klárky mám otestované, že je jí špatně když jedeme hned ráno a snídá jogurt. takže před cestou dáváme zásadně pečivo. jinak můžeš od roka dát čtvrtku Kinerylu (mám to přímo doporučené od dětské doktorky, i když na příbalovém letáku píšou něco jiného) a nebo si maminky hodně chválí nějaká homeopatika. určitě ti sem někdo písne jejich název.

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 13.09.10 14:21

Homeopatika jsou Coculine :lol:

Daanca
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 13.09.10 14:24

Zkus se zeptat v lékárně já si už nepamatuji co mi to dali myslím že to byla nějaká homeopatika víc ti neporadím kdyby byla o něco starší tak bych ti poradila aby upíjela po troškách kolu ta funguje dobře

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 13.09.10 14:41

at se nekouká ven, zkuste jí tam dát nějaký stínítko, a nebojí dát autosedačku dopředu, jestli to jde

já zásadně jako zvracela vzadu protože tam to víc houpe, a navíc když se ještě kouká z okínka, jak se jí ten obraz rychle míhá je jí z toho blbě

nevím třeba jí to pomůže :nevim:

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 13.09.10 23:41

My máme blinkacího Vojtíka :-? Vypozorovali jsme, že zásadně v autě zvrací, pokud před cestou jedl jogurt - zajímavé je, že nezáleží na časovém odstupu, klidně i několik hodin… Takže když víme, že pojedem na delší cestu, musíme vypustit jogurty.
Jinak když si vzpomenem, tak Vojtovi dáváme kinedryl (ale jsou mu už skoro 4 roky, poprvé jsme mu jej dali v cca 20 měsících).

33-55
Povídálka 17 příspěvků 15.09.10 10:25

Naopak - koukat se ven :-) nevolnost vzniká, když zrakové vjemy nejsou v souladu s „mechanickými“ pocity, tj, když se při jízdě čte, kreslí, sleduje video atd.
Taky dělá dobře, když dítě zpívá (pokud umí :lol: )

Romikt
Povídálka 29 příspěvků 17.09.10 23:55

mám 27měsíční dceru a máme obrovský problém s cestováním…Bo­hužel mi zvrací i po kinedrilu.Zkoušela jsem vše,zpívat,zastínit okno,nedat najíst ale zvracela mi i čaj…Takže u nás se zatím dlouhé výlety nekonají nebo jedeme když má jít spát(po obědě).To usne a je to v pohodě…Takže jsem vám neporadila,já bohužel byla taky taková takže vím co to pro to dítě je…Nehledě na to že mi malá po tom nechce jíst vůbec když dorazíme domů..takže mi pokud to jde tak cestujeme vlakem..:)))))) :mrgreen:

TerezkaBrno
Echt Kelišová 8601 příspěvků 19.09.10 14:22

Taky mám děti s kinetózou, ta se prý u dětí projevuje od 1 roku. Při delší cestě zvrací vždycky :zed: . Ale jak dám mléčné výrobky i 2 hodiny před cestou, zvrací do 20ti minut :zed: . Ideální je jezdit v době spánku a cestu prospat. Pak už se dá jen sedět vedle dítěte s pytlíkem a být v pohotovosti :jazyk:
Má čtyřletá už umí hlásit zvracení předem, buď zvrací do pytlíku nebo stihneme zastavit :palec: .
Zkus dát 1/4 Kinedrilu. Taky se mi osvědčilo dát do ruky kousek rohlíku, prázdný žaludek se podráždí rychleji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >