18 a bez přítele

Anonymní
3.5.20 17:31

18 a bez přítele

Do kdy vám přijde normální mít přítele? Je mi 18 a ještě jsem nikdy s nikým nechodila. Nemám kde někoho potkat. Rano brzy do školy a pozdě ze školy, na párty nechodím..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.5.20 17:37

Já jsem prvního přítele měla až v 19 letech, s kterým jsem zažila vše poprvé, včetně prvního polibku :palec: A kdyby to přišlo o pár let déle, vůbec bych mi to nevadilo…

• Nahlásit
  • Citovat
23566

Ve 20 jsem měla prvního kluka, pak v 21 druhého a tomu mě přebral nynější manžel. Za vážný vztah můžu považovat až manžela a nemyslím, že by mi něco uteklo. Manžela jsem potkala ve škole, jsme spolužáci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357

Počkej až pujdes do práce, půjde to samo. :mrgreen:
Já si nemyslím, že je vyloženě “nejlepší věk”.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44885
3.5.20 17:44

Buď v klidu. Moje žena měla prvního kluka ve 24 letech. A byli jsme spolu 14 let. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
923
3.5.20 17:48

Taky si myslim, ze neni kam spechat. S chlapama si jeste uzijes a jednou budes vzpominat jaky to bylo “pred” :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.20 17:48

Privniho kluka jsem si nasla ve 22, pomineme-li par libacek nekdy kolem tech 18 s klukem, co me uhanel, ale kdyz doslo na lamani chleba, tak z toho vycouval :lol: ). Jsme spolu pres 10 let, mame dve deti. Kazdy ma tu idealni dobu na nalezeni partnera jindy. Netreba se srovnavat se spoluzacka a uz vubec ne se uzirat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3549
3.5.20 17:51

První vážnější vztah (rozuměj se vším všudy :mrgreen: ) jsem měla až v 21.. :nevim: není kam spěchat.. Teď je mi 28 a mám tři děti, rozhodně pozadu nejsem :lol: :lol: buď v klidu a žij dál, ono to přijde :mavam: pro mě je to až neskutečný, že ještě před 7 letý jsem měla klid a čas na vše.. :lol: :lol: co bych za to teď dala! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 18:00

Ja mela prvniho kluka v 15, to byl prvak na stredni, ale to bylo jen takove vodeni za rucicku, pusa,… takovych kluku pak jeste par bylo, nic vazneho, zamilovana jsem do nich nikdy nebyla (vzdycky jen do tech, kteri nemeli zajem :lol: ), jen par rande, „vztah“ max mesic… pak jsem si jednou rekla, ze uz na to kaslu, ze nikoho nechci… to mi bylo cerstvych 18, no za mesic jsem potkala manzela a bylo… ted uz je to 11 let
Rozhodne nemej strach, ze by ti neco uteklo, bud v pohode a ono to prijde, muzes ho potkat ve skole, nasledne v praci… nebo vas nekdo seznami, jako me a manzela… jsi mlada, fakt bych se nebala… mela jsem spoluzacky, ktere randily uz na zakladce a ted kolem 30 jsou samy, nebo naopak ty, co mely kluka nejdriv po 20 a ted jsou vdane a v pohode… neexistuje zadna sablona a nic neni spravne nebo spatne :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.5.20 18:05

Měla jsem vážnější vztah už od 14, ale znám plno kamarádek, které měly první vztah až kolem 18, 19. Ségra si manžela našla v 18 a byl to její první vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
6395
3.5.20 18:08

Ja mela prvniho kluka v 16. Pak jeste jeden kratky romanek. Ani jedno nic vazneho, nic dlouheho, jen pusa max. Ale s ted uz manzelem jsem od 17. Byl moje prvni vazna znamost, prvni ve vsem (krom te pusy). Po 10 letech jsme se vzali a mame dcerku :srdce: kdyby to bylo pozdeji, je mi to sumak a nevadi mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
3.5.20 18:09
@Anonymní píše:
Do kdy vám přijde normální mít přítele? Je mi 18 a ještě jsem nikdy s nikým nechodila. Nemám kde někoho potkat. Rano brzy do školy a pozdě ze školy, na párty nechodím..

Taky jsem byla do 18-ti a pul single a nepolibena…no a pak jsem si prestala hrat s panenkama :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
3.5.20 18:13

V pohodě, znám holku co má třicet a ještě nikdy nikoho neměla, tam už bych možná trochu přemýšlela co se děje, ale v sladkých osmnácti netřeba nic hrotit, všechno krásné máš před sebou a :srdce: přijde, uvidíš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
3.5.20 18:17
@Romilda píše:
V pohodě, znám holku co má třicet a ještě nikdy nikoho neměla, tam už bych možná trochu přemýšlela co se děje, ale v sladkých osmnácti netřeba nic hrotit, všechno krásné máš před sebou a :srdce: přijde, uvidíš :palec:

Ano, taky znam jednu spoluzacku. Je ji 31 a nikdy nepoznala lasku/vztah ani nic. Doted nepolibena. Je mi ji lito a jsem na ni zvedava. Je moc hodna, ale…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13364
3.5.20 18:28

No tak když si nezačneš se spolužákem, tak budeš muset začít někam chodit, aby ses s lidma potkala.

ono lidi dělají spoust jiných věcí, než párty.

Co tě baví, co tě zajímá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama