19m a separační úzkost?

421
21.7.15 20:29

19 m a separační úzkost?

Zdravím maminky, mám dotaz. Poslední 3 dny se ode mne 19 m syn nehne. A to doslova. Byl normálně zvyklí po koupání jít do postýlky, hrát si a pak spinkat. Teď neexistuje aby se jen podíval na svůj pokojík. Když ho dám do spinkat spustí hysterák a okamžitě je u mě. Celý den mi sedí na klíně, když jdu na WC ječí u dveří. Co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
21.7.15 20:37

Je malinky, mazlila bych, poskytla dostatek kontaktu a pozornosti. Na druhou stranu bych mu neotrocila, udelala doma, co je treba, klidnym hlasem vysvetlovala, ze maminka musi treba uvarit, uklidit, dojit si na zachod, nesnazila bych se to odsunout na jindy, kdyz spi atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
21.7.15 20:39

@Bibi239 Právě, že už nechce jít ani po obědě spát. Je unavený a protivný, ale nejde, protože by musel ode mne pryč. Donese si deku z postýlky a dá si jí ke mě k nohám ale stejně nespí. Nemůžu mu vysvětlit nic :( nechápe to :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
21.7.15 20:49

Tak to mame presne doma ted, syn 14m…okoupal se a sel do postylky a usnul sam, hral si sam, nebyl problem byt u babicky atd. ted jen vidi postylku a rve, ale uplne hystericky, to je silene…proste jsem to vyresila tak, ze si k nemu lehnu a on usne do 5 minut a prenesu ho do postylku, zacal se budit i v noci a uplne stejny scenar, driv stacilo dat napit a spal, ted jeci a jeci…nekdy si ho beru i do postele a to jsem byla hrozny odpurce toho :cert: ale on se okamzite uklidni, prituli se a je naprosto spokojeny a spi do rana :nevim: taky nevim, co s tim, ale nevadi mi to, ma opravdu priserny zachvat a narika, tak ho radsi netrapim, nemyslim si, ze by to melo byt naporad…uvidime :think: ale driv mel rad vsechny lidi a ted uz si dava pozor na to s kym se chce „kamaradit“ u babicky taky vydrzel cely den, dnes jsem byla 2 hodiny pryc a uz jsem slysela plac uz od dveri a jak me videl okamzite sel zamnou…takze radu nemam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
21.7.15 20:57

@MonikaN.89 Také ho netrápím, ale je to na palici :zed: Snad to brzy přejde :) Více méně mi to taky nevadí, ale prostě od cca 8 hodin jem chtěla mít klid jen pro sebe, teď do 10 nebo prostě dokud nejdu spát tak neusne a čas jen pro mě mizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
21.7.15 21:28

@Amarel
jee, tak to nezavidim, taky se vzdycky tesim na ten vecer, az clovek trosku vypne…nas malej mi alespon usne v te posteli semnou, pak prenesu a spi, sice se v noci budi jednou, ale dnes jsem ho ani nevytahovala z postylky, ale nechala jsem rosviceno a na tu postel jsem si lehla sama, aby me videl a usnul sam…a to, ze by jsi s nim lehla a prenesla ho, to jsi nezkousela?…ani takto neusne? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3198
21.7.15 21:36

Holky, moje patnacti mesicni ma take takove stavy. Lektorka na plavani mi rikala, ze to souvisi s obdobim vzdoru.

Ja se mazlim o sto sest a tatinkovi vysvetluji, ze ho jeho dcera miluje, ikdyz od nej utika ke mne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama