Reklama

19měsíční dítě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smoulinka
Kelišová 5374 příspěvků 31.08.11 20:08
19 měsíční dítě

Ahojky holky, nechcete si se mnou psát na téma 19 měsíční dítě? co děláte celé dny, jak ho zabavíte, co plínky, co zoubky atd…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

merett 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.11 20:18

ahoj, náš už teda má 20m ale klidně psát budu :-D zoubky už máme docela dlouho kromě všech 5, těm se ven nějak nechce. Jinak poslední dobou se malý dost rozmluvil, trénujeme nočník, který nám vůbec nejde, přes den přestal spát a zlobí čím dál víc :lol:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 31.08.11 20:28

zuby vyrostlé u obou, pořád běhají s plastovou vrtačkou, rádi si prohlížejí knížky

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 31.08.11 20:30

jo a jeden mluví a druhý ne

Petrasekk
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 31.08.11 21:14

Ahoj,moje malá bude mít 21m,ale v 19m začínala s nočníkem a zoubky už měla skoro všechny,pořád jí 4chybí :-).Jinak se hodně rozpovídala a teď ve 21m už nočník tak nějak zvládá,jen na noc ještě radši dáváme no a už povídá a zlobí o dost víc.

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 31.08.11 21:20

ahoj, máme tady diskuzi https://www.emimino.cz/…nkovani/981/.

Kačka třeba plínky,po kud nemá připnutřé bodynem nebo teplákama, tak ji sundavá. Na nočníku ale sedět nechce. ze zoubků jí ještě chybí všechny trojky a prořezávají se dolní stoličky.

muta
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 31.08.11 21:32

Ahoj šmoulinko.já se ráda přidám.ted nám bylo 20 měsíců.Začínáme zřetelněji mluvit a zuby krom dvou 5tek máme všechny.nočník trénujeme.Chodíme a kakání i zahlásí.ALe máme plínky přes den i přes noc.Jo a před nedávnem mi přestal pít mlíkoUM.Ale jíme spoustu mléčných výrobků a kaše taky papaá.

muta
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 31.08.11 21:35

Jizvíková pochopila jsem to dobře máš dvojčátka.5ekni mi jak to zvládáš?Obdivuji maminky s dvojčátky

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 31.08.11 21:45
muta píše:
Jizvíková pochopila jsem to dobře máš dvojčátka.5ekni mi jak to zvládáš?Obdivuji maminky s dvojčátky

Jizvík nemá jen dvojčátka, le k tomu ještě miminko :D

muta
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 31.08.11 21:49

Tak markit to ji obdivuji trojnásob. :pankac: Chci se zeptat ten odkaz na unor,cos posílala,nemohla bych se přizvat a přidat?Sice mám syna v prosinci 25,ale měli jsme být koncem ledna a nakonec o pár týdnů dříve :mrgreen:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 31.08.11 21:59
muta píše:
Tak markit to ji obdivuji trojnásob. :pankac: Chci se zeptat ten odkaz na unor,cos posílala,nemohla bych se přizvat a přidat?Sice mám syna v prosinci 25,ale měli jsme být koncem ledna a nakonec o pár týdnů dříve :mrgreen:

Určitě mohla. ;) i Jizvíková měla mít únorátka a nakonec je má dřív.

muta
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 31.08.11 22:09

TAk já teda jdu :palec:

Ulíček
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 31.08.11 22:39

zdravím, máme skoro devatenáct. Zuby všechny krom pětek, komplet bez plenek, mluvení nic moc spíš nic, ale na to nejdůležitější se domluví.
Jinak chodíme dopo i odpo ven na hřiště mezi děti a nebo alespoň na prochajdu, třebas s motorkou :-) Doma je k neutahání 8-o Spí už jen po o a pak po deváté večer.
Moc ráda „maluje“ pastelkama, prohlíží a hledá v knížkách, momentálně u nás frčí pohádka Jája a Pája, ráda nám pomáhá ať už mě s vařením, přebíráním prádla a nebo tatkovi se šroubovákama :-)
:nevim: :mavam:

muta
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 31.08.11 22:46

uLÍ TO MI ŘEKNI JAK JSTE TIO ZVLÁDLI,ŽE JSTE BEZ PLEN?

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 31.08.11 22:54

Kačenka se mnou taky věší prádlo :D, a cokoliv táta dělá, buď krade vejcajk a nebo musí vše po něm kontrolovat. šroubuje prahy apod :mrgreen: práci se šroubovákem zvládá luxusně.

Kač spí přes den 1,5-3 hod, jak kdy, někdy dopoledne, někdy odpoledne a mezi 8-9 večer usíná.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >