2-leté dítko a zelený čaj

171
21.12.06 21:46

2-leté dítko a zelený čaj

Ahoj holky,
nevíte, zda dvouleté dítě může pít zelený čaj? Hledala jsem všude možně, Davídkovi totiž strašně chutná, pokaždé, když si ho udělám, tak si chodí líznout, jemu ho uvařit jsem se ještě neodvážila, vím, že je to zdravé pro dospělé, ale zase obsahuje tein a jiné stimulační látky, tak by to asi dítě nemělo, ne???
Fakt nevím, poradíte ?????????
Lajla+Davídek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

532
22.12.06 11:19

Já osobně bych mu ho zatím ještě nevařila a zeptala bych se dětského lékaře, ten to bude vedět na 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mia
22.12.06 16:02

Náš Max zelený čaj pije, tedy jen upíjí nám, jemu spešl se nevaří, ale too množstí vypitého čaje nic neříká, jen pokud ho vaříš jako pozbuzující, což předpokládám tak ne pokud má jít na kutě :lol: :lol:

ptala jsem se japonců od kdy dávaj oni dětem čaj a odpověď mne pobavila:„no přeci když udrží šálek“ a tvářili se, že jsem asi nějaká opožděná

od dr. bych kloudnou radu nečekala, tedy pokud sám nepije čaj 8)

• Nahlásit
  • Citovat
15326
22.12.06 19:32

někde jsem četla, že zelený čaj se může podávat dětem až od 6 let, ale nevím proč.
každopádně obsahuje tein stejně jako černý čaj, tak snad bych ho vařila ráno a ne na noc, ale stejně ho holkám nedávám. max.ochutnat můj, já jsem na něm závislá :D . pa M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
22.12.06 20:04

nevidím na zeleném čaji pro dvouleté dítko nic špatného, je v podstatě lepší než černý, který se většinou pije a i vaří dětem (nebo co si myslíte že pijí děti ve školkách?), ale zas na druhou stranu to s ním nepřehánět a střídat s jinými tekutinami jako je čaj ovocný apod

Klaris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
23.12.06 11:45

zeleny caj obsahuje urcite mnozstvi kofeinu,tak jako zaj cerny,
takze je spis nevhodny..
ale roibos nebo caje bilinkove(hermanek,fenykl apod,nebo ovocne..) jsou super..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama