Reklama

2 měsíční miminko před den nespí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 13:48
2 mesicni miminko pred den nespi

Krasny den, jdu se spis jen vypovidat a uklidnit se :D
Doma mam dve deti :) chlapecek 23m a 2m. Starsi je extremni zivel, ke vsemu se vzteka, se vsim triska, nic ho nebavi, venku utika, za ruku nepujde. No hruza :D a ted k mladsimu. Vubec nespi pres den. Probudi se kolem 6-7hod a usina vecer kolem 23hod. Za den naspi mozna 2 hodiny dohromady a to nekecam. Kdyby ale nespal a byl hodny. Jenze on neustale place :( uz jsem zkousela i UM a tim to neni, place i tamk. Brisko ho uz ted netrapi. Nezabira kolebka, houpatko a kocarek muzeme zrovna vyhodit :D v tom byt nechce vubec, jedine co zabere je satek. Jenze ja uz mam uplne odepsane zada :/ o rukou ani nemluvim. Na tech se dokaze uklidnit ale musim u toho delat silene kreace :D ted je mi do smichu ale jinak je mi cely den do place. Nejvic me stve, ze se nemuzu venovat starsimu, protoze jakmile odlozit mimco, do 10 vterin je rev. Je to na palici :D a pry dovolena. Pro me je to den plny stresu a vycerpani. Neni normalni, aby tak male mimino nespalo nebo ano? :D v noci nastesti spi.
Omlouvam se za sloh :D potrebovala jsem si ulevit :kytka:
Hezky den vsem :kytka:

Reklama

Reakce:

lucyinka
Povídálka 29 příspěvků 24.09.18 14:06

Nepomohlo by zavinout a pustit bily sum? U nas zabralo, diky tomu zacal spavat pres den. Doporucuji knizku Nejstastnejsi miminko v okoli, nas zachranila :)

Hoa Mai
Kelišová 5628 příspěvků 16 inzerátů 24.09.18 14:06

U některých miminek to asi normální je. Já měla první dítě krásně hodné a kočárkové, druhé vyžadovalo hodně nošení, ale aspoň ten kočárek venku taky bral a třetí je nosicí extrém, jestli vyjedu s kočárkem jednou do týdne, jsem ráda. Zkoušela jsem vše možné, ale nic než šátek nefunguje, takže jediné, co ti za sebe můžu poradit- posiluj záda. Jsem na tom úplně stejně. Ty máš štěstí, že už aspoň není takové vedro. Já jsem musela pronosit letní pařáky od začátku do konce. Ale malá v šátku prospí několik hodin denně, spí pak lépe i v noci a vydrží si pak i chvíli hrát sama nebo vedle nás, takže si ušetříme spoustu řevu a stresu. A teď po třetím měsíci už jr to výrazně lepší, malá je mnohem usměvavější.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 24.09.18 14:31

Já jsem to měla stejně první tři měsíce po porodu. Spal jen v šátku,v kočárku usnul,prospal svých 20 minut a řev. V postýlce nespal,neusnul na ruce,prostě nijak. Nepomohlo zavinutí,bílý dům,prostě nic. Spí málo přes den dodnes(10 měsíců),stačí mu 1,5 hodinky. Ale spí mi pak celou noc. Na druhou stranu si sám hraje od té doby,co se naučil bouchat do zvířátek na hrací dece. Chce to asi fakt vydržet,některým to trvá dýl,na záda pravidelně cvičit,protáhnout se. Naučit nosit i tatinka,ať si trochu odpočineš

Kate_x
Nováček 9 příspěvků 28.09.18 18:09

Každé mimčo to má podle mě individuálně a ví samo, co nejvíce potřebuje. Nemusí spát, když nechce, ale plakat by nemělo. Ale klidně bych na prvním místě zkusila zavinovačku, ať má ohraničené bezpečné prostředí. Ještě prý pomáhá, když se dává dítě do postýlky, tak ho položit tak, aby se jednou stranou dotýkalo boční stěny nebo nohama té spodní stěny. Taky to tvoří pocit jistoty a bezpečí. A pak by mohl pomoct alespoň uklidnit třeba bílý šum, jak někdo zmiňoval, nebo jakýkoli podobný konstantní zvuk, klidně i hudba a nebo zpěv maminky. Ono i třeba začít vysávat pomáhá, prcci jsou zvyklí na hluk z okolí už z bříška. A nebo pak zkusit zabavit třeba lehátkem s hrazdičkou, klidně dát šikovně blízko vám. Buď si bude všímat hraček nahoře nebo čučet na maminku. A pokud ne klasické, tak zkusit i ty vybrační. Jenom chrlím nápady :D Zkusit se má všechno.

Hgvh
Nováček 1 příspěvek 04.10.18 12:40

Uprimne vam zavidim, ze spi v noci. Nam spi pres den max hodinu v kocarku (vsechny jizdy dohromady) a pres noc napoprve dve hodiny v kuse a pak tak po pulhodinach do rana. Pocitala jsem to kvuli doktorce a vychazelo to na max 9hodin spanku za 24 hodin. Bohuzel pry to nekterym miminkum staci. Ted jsou mu 3 mesice, uz alespon vydrzi chvili nebrecet, ale prvni dva a pul mesice kdyz zrovna nebastil, opravdu jen probrecel. A to jsme zkouseli fakt vsechno I Kampa. Kamaradka to takhle mela cely rok. Takze hlavu vzhuru, mohlo byt i hur :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >