2 ovulace behem 1 cyklu

6
16.3.21 11:52

2 ovulace behem 1 cyklu

Ahoj - chtela bych se zeptat, jiz par mesicu se snazime o dite, resila jsem ovulaci a tento mesic jsem kontrolovala pomoci testu cely cyklus, abych vedela, co a jak… Stalo se nekomu z Vas, ze mel 2 ovulace v ramci jednoho cyklu? 1. byla testem potvrzena 2.3. a od teto nedele - 14.3. jsou testy opet pozitivni 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17283
16.3.21 11:54

Neblíží se ti spíš termín menzes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.3.21 11:55
@Bobby píše:
Neblíží se ti spíš termín menzes?

Ano - mam ji dostat zitra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17283
16.3.21 11:59

@Burbo lh je chemicky podobné HCG a stává se, že když máš třeba ducha na těhotenskem testu, tak je ovulační pozitivní…pokud se snažíte, zkusila bych pak těhotenský test-nejaky duch by tam být pomalu mohl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.3.21 12:16
@Bobby píše:
@Burbo lh je chemicky podobné HCG a stává se, že když máš třeba ducha na těhotenskem testu, tak je ovulační pozitivní…pokud se snažíte, zkusila bych pak těhotenský test-nejaky duch by tam být pomalu mohl

Dekuji, tohle by me nenapadlo, zkusim zitra TT…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
16.3.21 12:18

Druhá ovulace ne. Spíš těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.3.21 12:41

Zkusim ten TT, nekde jsem ovsem cetla, ze LH stoupa i pred MS, tak uvidim, co z toho nakonec bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17283
16.3.21 12:42
@Burbo píše:
Zkusim ten TT, nekde jsem ovsem cetla, ze LH stoupa i pred MS, tak uvidim, co z toho nakonec bude…

To sice stoupat může, ale ten test by pozitivní nebyl…jen lehce silnější čárka než běžně v cyklu..zkus tt držím pěsti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
16.3.21 12:55

Já mám běžně 2 dny před ms pozitivní ovulační test, ale pokud se ti to nikdy ještě nestalo, tak bych hecla ten těhotenský :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
16.3.21 13:03

@Markéta188 Zkousela jsem prave poprve, ale je pozitivni uz 3 dny v kuse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
16.3.21 13:08
@Burbo píše:
@Markéta188 Zkousela jsem prave poprve, ale je pozitivni uz 3 dny v kuse…

Tak to vypadá zajímavě, já ho před ms mám pozitivní ale vážně jeden den, pak už slábne a přijde ms, podle toho vždy vím, kdy to dostanu.
U tebe bych to viděla optimisticky na to těhotenství. Tak držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
16.3.21 13:38

Ovulace

Ahoj, mohla bych se prosím zeptat? :) V neděli jsme měli sex, v pondělí jsem byla na ultrazvuku a doktor mi řekl, že mám dominantní folikul 21,5mm. Ovulaci mám prý čekat buď ten den nebo další, což by odpovídalo včera v pondělí nebo dnes v úterý, dnes mám ještě plodný hlen. Otázka zní, jak dlouho vydrží životaschopné spermie, když je má manžel špatné? :think: :) Včera ani dnes už sex nebyl a nebude, je bohužel pryč, byl pouze v tu neděli. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
16.3.21 13:39

@Zoe09 tak to záleží jako moc a v čem jsou špatné, pokud ve vytrvalosti, tak moc šance asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
16.3.21 13:44

@Markéta188 No já už přesně nevím, ale myslím, že v té pohyblivosti a morfologie byla jen pár procent… No myslela jsem si to, protože ta ovulace nejspíš asi teda probíhá dnes, i když jsem si říkala, že při takové velikosti bych si myslela, že praskne dřív…ale i tak, dva dny tam asi teda nevydrží, aby z toho něco bylo že? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
770
16.3.21 13:47

@Zoe09 to ti nedokážu 100% říct, kamarádky manžel měl špatnou pohyblivost a i když byl sex v den ovulace tak 2 roky se jim to nepovedlo, otěhotněla hned s prvním IUI. Zadařit se vám muže, ale většinou to nejde tak lehlko i kdyby jste měli sex přesně v době ovulace. Ale zázraky se dějí :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat