2 štípnutí vedle sebe

Anonymní
12.8.21 14:11

2 štípnutí vedle sebe

Dobrý den,
Dnes odpo jsem objevila 2 stipance u sebe na boku. Myslíte, ze vedle sebe muže stipnout i komár nebo muchnička či tak něco? Mám strach, ze je to od štěnice. Mám jen tyto, jinde nic a cele dopoledne jsem byla v kratasech na táboře.
Mate zkušenosti? Děkuji
Všude ctu, ze komár atd vedle sebe nemůžou stipnout tak mám strach co doma máme

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19737
12.8.21 14:19

Po dvou štípancích koušou blechy, ale pokud máš jen tenhle jeden, tak to klidně mohl být i komár. Mé děti od nich mají někdy i cestičku 3-5 pupínků vedle sebe :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
12.8.21 14:20

Komáři, co cucají moji krev, si vyloženě libujou v tom udělat mi tři píchance hned vedle sebe, aby mě to pak víc svědilo 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8337
12.8.21 14:22

No ja ted taky plasila a pred chvili jsem zjistila, ze pes i kocka maj blechy. A kocka travi noci v me posteli. No nic, beru prachy a jedu na veterinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.21 15:06

@Asiina takže myslíte, ze to mohl být opravdu jen komár? Jezis ještě tak blechy

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.21 15:19

3 kousance vedle sebe.

Klidně to může být komár. Mě takhle označkoval kolem kotníku.

Mě spíš trápí 3 kousance vedle sebe. Poprvé jsem myslela, že jsem olezla po nějakém čistícím prostředku, ale teď se to opakuje. A navíc to má na rukou i manžel.

Ale jen na rukou, zhruba po zápěstí. Nevědí to, nebolí to.

Minule jsem to měla na prstech. Ale víc jak 3 až 4 pupínky to nebyly.

Poradí někdo? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4328
12.8.21 15:21

Blechy bys podle mě v tu chvíli cítila, že tě tam hryžou - aspoň já je cítila, když na mě jako na malou naskákaly ze sousedovic koček. A úplně klidně to mohl být komár - někdy jen tak nabodne, pak zjistí, že si nevybral úplně nejlepší místo, a ďobne ještě znova o kousek vedle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
12.8.21 15:33

Buď v klidu mám na svém pozadí :lol: 2 kousance a kousek nad nima další 2. Svědí to jako prase. A na druhé straně mám jeden. Pak u kotníku :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat