22 den cyklu a těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:26
22 den cyklu a těhotenství?

Ahoj :mavam:

MS dostávám pravidelně 10. Den, antikoncepci neberu už nejspíš dva roky to budou.
17.6 sex ; 25 test negativní ; 1.7 test pozitivní (dušík ) dnes dva další už malinko viditelnejsi.

Teď se zeptám je možné abych byla v tom když mám 22 den cyklu tudíž 8 dní do menstruace a nemma žádné příznaky?

Hodnota hcG krve 90. Na ultrazvuku nic zatím není je brzy.

Jaké jsou vaše zkušenosti? :(

Bojím se abych nebyla zklamaná.. a nebo aby nebyli kdyžtak mimoděložní..

Beru antidepresiva Cipralex, mám taky zánět pochvy, je možné že by to ovlivnilo testy?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 22:27
:palec:
Janli
Echt Kelišová 9891 příspěvků 02.07.19 22:34

Pokud jsi měla sex sedmnáctýho, tak prvního je tak akorát na pozitivní test. Žádný zánět ani léky hladinu Hcg nezvednou. Těhotná evidentně jsi.

janka23
Závislačka 3228 příspěvků 03.07.19 00:29
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam:

MS dostávám pravidelně 10. Den, antikoncepci neberu už nejspíš dva roky to budou.
17.6 sex ; 25 test negativní ; 1.7 test pozitivní (dušík ) dnes dva další už malinko viditelnejsi.

Teď se zeptám je možné abych byla v tom když mám 22 den cyklu tudíž 8 dní do menstruace a nemma žádné příznaky?

Hodnota hcG krve 90. Na ultrazvuku nic zatím není je brzy.

Jaké jsou vaše zkušenosti? :(

Bojím se abych nebyla zklamaná.. a nebo aby nebyli kdyžtak mimoděložní..

Beru antidepresiva Cipralex, mám taky zánět pochvy, je možné že by to ovlivnilo testy?

Napisu to za sebe. 12.12. -Ms, 22.12. Ovulace a sex, 1.1. Pozitivni clearblue digital :srdce:

janka23
Závislačka 3228 příspěvků 03.07.19 00:29

Jinak gratuluji :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 15:19

Tak dneska ráno a do minuty +… Asi to je jasné :hug:

janka23
Závislačka 3228 příspěvků 03.07.19 17:56
@Anonymní píše:
Tak dneska ráno a do minuty +… Asi to je jasné :hug:

Krasne :) a digital nemas? ;) ja plne duveruji jen mu ;) jinak gratuluji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 20:24

@janka23 Digital nemam :( už jsem utratila dost za testy..
Ale pořád mam pocit že nic nevím, mam pozitivní 4 testy, hcg 89, ale četla jsem si že to nemusí vubec nic znamenat :( když mám před menstruací že se to muže zkreslovat ty testy, nebo mimoděléžní..jsem popravdě uplně zdevastovaná stresem, mam to dostat za 7 dní a vubec nevím co si mám myslet :(

janka23
Závislačka 3228 příspěvků 04.07.19 20:41
@Anonymní píše:
@janka23 Digital nemam :( už jsem utratila dost za testy..
Ale pořád mam pocit že nic nevím, mam pozitivní 4 testy, hcg 89, ale četla jsem si že to nemusí vubec nic znamenat :( když mám před menstruací že se to muže zkreslovat ty testy, nebo mimoděléžní..jsem popravdě uplně zdevastovaná stresem, mam to dostat za 7 dní a vubec nevím co si mám myslet :(

Tak dej to u cas :) obo to bude asi i nejrozumnejsi. Drzim pesti, at se tehotenstvi udrzi a je prosperujici. Ale urcite jsi musela ovulovat drive. Do ms mas urcite kratsi dobu :) tak vydrz 14dni a sup pak k dr

Váš příspěvek
Reklama