22m dítě má problém s jídlem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
21.12.19 18:12

22m dite, problemy s jidlem

Dobry den, prosim, poradte mi, uz jsem bezradna. 22m dcera nechce kloudne jist, respektive ji jen svych asi 15 potravin a nic noveho ochutnat nechce. Co me nejvice trapi je, ze nechce jist zadne pecivo, maso, sunku, brambory, ovoce a zeleninu (z ni ji jen okurek). Cokoli jineho odstrkuje, nechce a kdyz ji to dam do pusy zacne hrozna scena a vyplive to. Je takrka ziva jen na vyvarech, nudlich, ryzi, jogurtech a syru, nic vic. Nevim uz co s tim, jak ji primet, aby sama chtela neco ochutnat :,( aspon treba ten rohlik… Vidi, ze to jime my ostatni, ale ona v zadnem pripade nechce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7588
21.12.19 18:15

Tak pečivo bych vůbec neřešila. A myslím že ten vývar je super. Zkus do něj mixnout maso, uplně malinko, at to je pořád tekuté jakoby. Ono stejně to do toho dítěte nenarveš, můžeš nabízet, zkoušet, at ochutná a věřit že se to časem zlomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
21.12.19 18:37

Mám doma to stejný a ani já jsem nebyla jako dítě jiná. Na oběd jen vývary a brambory, suchý těstoviny, rýže atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.12.19 22:10

@ holky, masicko se mi nekdy podari propasovat nekdy ne. Je to podle jeji nalady, nekdy me sni polivku vcetne zeleniny a jindy zase pouze vodu a nudle. Porad nabizime, jime to stejne, co ona, ale nechce si nic brat. Jeste na jare me jedla presnidavky a sem tam kupovane prikrmy, ale asi v kvetnu konec. Snazila jsem se byt trpeliva, ze je to nejaka faze, ale trva to uz pul roku a pri predstave, ze ma jit za rok do skolky me jima hruza. Ja vim je to jeste spousta casu, muze se to zmenit a v to doufam, ale doufam v to uz posledniho pul roku a porad nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
21.12.19 22:18

Jo a většinou co doma nechce, tak pak u babiček spráska a vypadá, že ji nedáváme najíst. Taky někdy pomáhá když vidí jíst svýho bratrance a sestřenici, to pak ji celkem taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.19 14:42
@KatkaKS píše:
Dobry den, prosim, poradte mi, uz jsem bezradna. 22m dcera nechce kloudne jist, respektive ji jen svych asi 15 potravin a nic noveho ochutnat nechce. Co me nejvice trapi je, ze nechce jist zadne pecivo, maso, sunku, brambory, ovoce a zeleninu (z ni ji jen okurek). Cokoli jineho odstrkuje, nechce a kdyz ji to dam do pusy zacne hrozna scena a vyplive to. Je takrka ziva jen na vyvarech, nudlich, ryzi, jogurtech a syru, nic vic. Nevim uz co s tim, jak ji primet, aby sama chtela neco ochutnat :,( aspon treba ten rohlik… Vidi, ze to jime my ostatni, ale ona v zadnem pripade nechce..

A kolik dcera vazi? A piju um nebo se koji. Ale 15 druhu jidel nesni ani moje dvouleta nejedlice a to ze ti ji vyvary je super, tam propasujes maso, zeleninu, lusteniny atd. Zkus na fb skupinku maly nejedlici, tam jsou dobre rady, jak na tyto deti

• Citovat
  • Nahlásit
4
22.12.19 17:48

U babicek ji porad jenom ty sve zname potraviny. A ma starsiho brachu, ktereho vidi jist, ale nechce to co on. Vazi asi 12 kg, takze je v norme a dr na 1,5 lete prohlidce ani netusila, ze takhle zlobi s jidlem, az kdyz jsem ji to rekla… Teda ja ji stale jeste kojim, mam takovy pocit, ze aspon trochu zivin z toho jeste ma, ale dr me rikala, ze uz moc ne, ze je to pro ni jen takova presnidavka. Ale i tak nechci prestavat dokud nezacne vic jist… Dekuji za tip s fb skupinkou, kouknu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat