Sex 26.7 ❤️ a pozitivní test?

5
7.8.20 22:44

26.7 ❤️????????

Předem se omlouvám za tak blbej název diskuze ale jinej nešel. Chci se zeptat 26.7. Jsme s přítelem měli sex udělal se do mě (provozujem prerusovany protože by nám nevadilo kdyby se to stalo) dostat to mám 9. 8. Dnes v pátek jsem testovala dva mi vyšli pozitivní mamaconfort 10 jsem si dělala ráno. Pak jinou značku odpoledne a šlo vidět o hodně líp. Přikládám fotky u toho druhého to nejde moc vidět ale je tam trochu duch nejde moc vyfotit. Je to pozitivní? Můžu se začít těšit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
159
7.8.20 22:47

Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13258
7.8.20 22:48
@Kyty34 píše:
Předem se omlouvám za tak blbej název diskuze ale jinej nešel. Chci se zeptat 26.7. Jsme s přítelem měli sex udělal se do mě (provozujem prerusovany protože by nám nevadilo kdyby se to stalo) dostat to mám 9. 8. Dnes v pátek jsem testovala dva mi vyšli pozitivní mamaconfort 10 jsem si dělala ráno. Pak jinou značku odpoledne a šlo vidět o hodně líp. Přikládám fotky u toho druhého to nejde moc vidět ale je tam trochu duch nejde moc vyfotit. Je to pozitivní? Můžu se začít těšit?
Čárku tam vidis, slepá nejsi, tak na co zakladat diskuze? Ale jak můžeš napsat ze provozujete prerusovany styk, kdyz se do tebe udělal?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16381
7.8.20 22:49

Těšit se můžeš až po vynechání menzes, do té doby bych to brala s hooooodně velkou rezervou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41824
7.8.20 22:51

Zaděláno máte… Teď jen držet palce a doufat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4266
7.8.20 23:10

Těšit se můžeš, až budeš mít dítě v náručí. Do té doby budeš jen čekat na to, zda-li bude srdíčko, pak jaký bude prvni screening atd.
Promiň, ale nechápu tyhle diskuze, zda-li někdo vidí nebo nevidí čárku. :zed: Pokud žena není slepá a umí číst návod, tak nepotřebuje zakládat dikuzi. :nevim:
Chápu že je prokázáno, že těhotenství snižuje IQ a žena mysli jinak, ale ne hned po pocurani papírku. ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
8.8.20 09:02

Tak to nebylo moc přerušovaný, ne? Prosím, než se ti mimino narodí, nauč se aspoň trochu češtinu, tvůj psaný projev je katastrofa, ať nevychovas dalšího negramota. A pravděpodobně se nauč i číst, pokud musíš zakládat diskuzi, místo přečtení návodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama