28+4tt a bolest podbřišku

628
10.6.17 17:51

28+4tt a bolest podbrisku

Maminky mam dotaz, jsem 28+4tt, k dr jdu v utery, proto nechci zatim tak nejak plasit a chci vydrzet do utery, nicmene se i tak zeptam vas zkusenejsich - od rana me boli pri pohybu (hlavne pri vstavani, ohnuti) podbrisek jakoby v mistech nad stydkou kosti a citim obcas tlaky v pochve - pyscich - nevim jak to presne popsat… Nevite co nebo cim to muze bejt??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.6.17 18:16

Ahojky. A neměla jsi nějakou víc fyzicky namáhavou činnost? :) Mohly by to být roztahující se vazy. Třeba jsi se nějak blbě pohla nebo tak. Odpočívej a snad to přejde. Každopádně to dr. řekni, za to nikdy nic nedáš. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
10.6.17 18:56

@Destiny4974
Je fakt, ze vcera jsme byli na zhruba 3 hodinove prochazce v arboretu na vystave kaktusu a motylu, takze fyzicka zatez bych ani nerekla a cirim jsem to zacala az dnes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 19:33

@Girls96 To by klidně mohlo být tím. Mě po delší chůzí píchá podbřišek a rozkrok a natíkají mi nohy. Jsem 31+6tt, takže kousek od tebe. Čím víc jsem těhotná, tím míň ujdu, aniž by mě břicho nebolelo. Můžeš mít víc dráždivou dělohu, takže reaguje i na větší chůzi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
10.6.17 19:51

@Destiny4974
Jeeejda, tak to se mam asi na co tesit teda :D tak nohy mi natykaji taky a hlavne teplem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 20:03

@Girls96 Naštěstí je to individuální, třeba to budeš mít v pohodě. Jooo ty vedra. :D To mi povídej. Někdy hledám kotníky. :D A jinak jak se cítíš? :) Kdy máš termín?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
11.6.17 09:20

@Destiny4974
No ja myslim ze to budu mit taky tak, protoze kdyz nad tim tak uvazuji, tak je to opravdu cim dal tim horsi :D kotniky hledam i ja, obcas mi staci, kdyz stojim u plotny a kuchtim obed, nez ho dodelam tak se mi kotniky nekam ztrati s nejsou :D a kdyz jsou vedra tak se mi ztraci asi uplne vsechno jak otecu :lol: jinak se moc dobre necitim, nechspu jak nekteri rikaji, ze je tehotenstvi nejhezci stav :lol: :lol: prvni tri mesice jsem porad jen zvracela nebo mi bylo zle, 4,5 a 6 mesic byl asi nejvic v pohode, to jsem tak nejak nemela zadne problemy, mohla se normalne hybat atd a od toho 7 mesice zase hruza… Tak nejak poradne nespim (a to jsem byla hroznej spac, kdyz to slo tak mi nedelalo problem spat 14 hod v kuse a ted… Jsem rada, ze spim max 4 hodiny), porad mi je horko, takze pernamentne vetram - chudak partner mi mrzne (predtim jsme to meli naopak, ja porad mrzla) :lol:, zacina me dost palit zaha, vsechno me boli - nejvice zada, takze vlastne nevim jak mam lezet, sedet, stat… No proste silene, do toho mi vsude to bricho zavazi :D termin mam az 29.8 (podle utz a gemetiky) a podle MS 27.9

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 10:45

@Girls96 Jako bys psala o mně. :D Úplně se v tom vidím. Nevolnosti cca do 16tt, ve dne v noci, kdykoli a kdekoli. A od 28tt mi začala nespavost, i když jsem utahaná, otoky, bolesti zad, že někdy uvažuji nad koupí jeřábu, co mě bude zvedat z postele. :D A přitom bříško nemám nijak velký. Nahoře mám 10kg a nevím kam se mi daly. :D Jak říkáš. Na začátku jsem spala pořád a teď když se podaří ty 4-5 hodinek, tak si gratuluji. A to, že je to nejhezčí stav určitě řekl chlap. :D Ale jsou ženský, co kdyby neměly pohyby a břicho, tak těhu nepocítí. :) Bych chvílema chtěla. Ale co, ono to stojí si to za ty mrňousky vytrpět. :srdce: Jména máte vybraný? Já pořád šíleně váhám. Jsem pako. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
11.6.17 11:02

@Destiny4974
Presne tak :D ja mam nahore asi 12kg a kde je do konce. Brisko mam celkem velke bych rekla (kazdy se me pta jestli nebudou dve) :? Uz jsem na to alergická :D Ty jmena to je u nas boj :D jedno mame na kterem jsme se tak nejak shodli - Beáta, takze uz u nej asi zustaneme, protoze s mou drahou polovickou je slozite se domlouvit :D ja bych porad nejake vymyslela ale asi marne. Chtela jsem Sofinku, ale na to mi rekl ze prece nebudeme mit doma gauce dva kdyz uz jeden mame :lol:, Nelinka mi taky neprosla, jeste mame mozna v uvahu - Lea, ale to nevim, protoze od mamky pritel je Leo a to je takovej… Ze to asi davat nebudeme. Jedine co mi proslo z mejch navrhu je kluk - Nikolas (kdyby nahodou). Mas uz alespon nejakej uzsi okruh jmen? :) Kdy mas termin Ty? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 11:34

@Girls96 Jo taky občas slyším, zda už rodím teď. A to fakt nějakýho obříka nemám. Mám vždycky chuť utýct. :D Pořád nějaký dotazy, přitahuju lidi, co neznám, je to jak magnet. V autobusech atd. se se mnou dávají do řeči lidí a ptají se. Je to úlet. :D Jména… Boj neskutečný. U holčičky mám Amálii, Emu, Leu, Miu. U chlapečka se mi líbí zahraniční Nathaniel, Lucas, Matheo, Bastien, ale to neprojde, takže to vypadá na Patrika. Jenže já bojuju sama se sebou s těmi jmény. No jsem zvědavá, co se z toho vyklube. :D Měla jsem jich víc, ale pod každým si představím někoho, kdo mi nějak nesedl, a je po jménu. :D Já mám termín 7. 8., hrozně to utíká. Přijde mi to jak včera, co jsem našla dvě //. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
11.6.17 11:51

@Destiny4974
To mi povidej s temi jmeny… Lea je pekne jmeno :srdce: chtela jsem i Lauru ale tu za posledni dva mesice maji v okoli 3 lidi, uvazovala jsem nad Dominikou (ze by byla po strejdovi - bratr), ale mam brachu, pritel ma synovce a ten synovec ma Dominiku pritelkyni… Takze by bylo uz predominikovano :D to je pravda, vzdycky si neco vymyslim nebo i pritel prijde s nejakym jmenem a nakonec to dopadne tak, ze je to nejakej naprostej… Z okoli a je po. Patrik je krasne jmeno, to jsem chtela vzdycky kdyby to byl kluk, ale uz je od svagrove malej a jeji manzel… Takze fakt boj :D to mi rikej, ja na to prisla (na zaklade rejpani od pritele at si jdu koupit test, ze jsem fakt divna posledni dobou) v utery 10.1 a 12.1 mi to potvrdil i pan doktor -7tt a dnes uz jsme 28+5tt. Leti to uplne hrozne… Ale uz to mame za par, tak to snad nejak doklepeme do zdareho konce. Ja jsem treba narozena 29+1, takze se kdo vi, jak na tom bude mala :) ta predstava, ze bych mela jit za 3 dny rodit me celkem desi :? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 12:09

@Girls96 Viď? A já mám dlouhé příjmení na 9 písmen, tak bych raději nějaký kratší jméno. Protože sama vypisuji jméno s 8 písmeny k takovému příjmení a je to děs. :D Lauru jsem taky chtěla, ale mají ji teď tady všude, i s tou Emou už se nějak moc setkávám. Ještě se mi líbila Adélka a Sára, tyhle jména ukradli bratři a kamarádky. No… :D Já jsem na to přišla 25. 11. a 12. 12. mi to potvrdil doktor. Já si ten test udělala jen proto, že mi bylo šíleně zle. Tak jsem si říkala, že budu mít jen nějaký blbý PMS a nijak jsem s tím nepočítala. Tak jsem ho udělala, negativní, vyhodila ho. Večer říkám, mrknu ze srandy na ten test a tam //. :D No tak jsem udělala ještě 3, protože jsem tomu nemohla věřit. Dle dr. jsem nikdy neměla přirozeně otěhotnět, protože mám za sebou spousty gynekologických operací. No a ejhle. :D :) Takže pro mě to byly nervy zda je mimi v děloze, protože mám špatně průchodný vejcovody a břicho samý srůsty, a celkově zda ho moje děloha udrží. No a zatím, musím zaklepat, je vše v pořádku. Což ani doktoři nechápou. :D Já jsem dneska 32+0tt. Ty brďo, ty jsi byla malinký sluníčko, viď? To si taky nedokážu představit. Ale co! Teď jsi v pořádku a malá bude taky a vydrží to u tebe nejmíň do toho 38tt. :) :srdce: Když jsme u toho… Já si ten porod nedokážu tak nějak celkově představit. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
11.6.17 12:37

@Destiny4974
Teeda, tak to gratuluji, ono kdyz by bylo nejhur a sla tva mala ven uz ted tak se to uz da :) no jsem z dvojcat (bratr) a meli jsme oba 37cm a ja 1020g a on 1030g. No a tak nejak me to zustalo - mam 155cm a pred tehu jsem mela do 60kg, bracha je docela obrik - 178cm a pres 70kg. No ja mam jmeno i prijmeni na 8 pismen a mala bude po tatinkovi a prijmeni bude mit 9 pismen, takze si chudak mala nevybere jestli po me nebo po nem :D tak alespon jmeno bych chtela nejake kratsi. No zatim vypada, ze v pohode jsme krom tech bolesti a toho tlaku od vcerejska, tak uvidime. Mame v planu jeste na zacatku cervence objet rodinku ve vychodnich cechach (jsem ze severu moravy), pojedeme kdyz budu 32tt, tak snad to jeste zvladnu, nic mene tasku si pro jistotu budu brat sebou (clovek nikdy nevi a auto ji uveze) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 12:52

@Girls96 Děkuji. :kytka: Jo takhle. Tak to je pěkný. Já jsem měla při porodu 4,3 kg a 52 cm, tak snad mi malý nechystá podobný zážitek. :D Každopádně se to dá. Ona ta dnešní medicína postoupila, ale malá prostě počká a hotovo. :palec: To víš že jo. Taky ji mám nachystanou. Protože jsem pako, mám nachystaný vše, ale jméno ne. :D Každopádně jediný co, když trpíš na ty otoky a tak, tak na cestách hodně pít. Zastavovat aby jsi se protáhla. Já byla teď v Pze (jsem z Vysočiny) a chodili jsme po ZOO a nemohla jsem ohnout pak nohy vůbec ani prsty u nohou. Vypadalo to jak dva ošklivý tlustý sloupy bez kolen a kotníků. :D Ale můžu si za to sama, málo jsem pila. Máš v plánu pak později pít odvar z maliníku a jíst lněný semínka? :) Prý to usnadňuje porod. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
11.6.17 17:58

@Destiny4974
Tak jmeno se da vzdycky doladit, nejdulezitejsi je podle me zakladni vybavicka :) no slysela jsem o tom, ze to pry pomaha, ale zatim jsem to nejak poradne nezkoumala, takze uvidime :) treba nez se k tomu odhodlam, tak uz bude pozde :) teda to jsi byla peknej macik, ja se modlim aby nebyla tak malinka po me, podle me je idealni tak ty 3-3,5 kg a kolem tech 50 cm, tak uvidime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama