Sluch miminka v břiše

49
8.6.17 12:27

Sluch miminka v brise

Ahoj, nezkoumal tu nekdo podrobneji, jak reaguje v brisku miminko na zvuky? Jsem v 30.tt a mimco se vubec neleka a to ani dost hlasitych zvuku (napriklad kdyz mu starsi sourozenec zhruba nekde u hlavicky bouchnul balonek). A kdyz prilozim neco, co zvuky vydava, tak bez reakce. Treba me prekvapilo, ze na detskem dni, kde byly vystrely z pistole (simulovane samozrejme), az jsem se toho nejdriv sama lekla, mimco se ani neprobudilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9124
8.6.17 12:28

Řekla bych, že ty zvuky hodně utlumí plodová voda a taky kůže, svaly a děloha ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
8.6.17 12:29

@Adun
Mě mimco reaguje nejvíc na hlas přítele :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8825
8.6.17 12:40

Ja nikdy zadny reakce na zvuky u deti v brise nepozorovala, vzdyt i spoustu mimin uz kdyz jsou na svete jsou schopny zaspat velkou ranu, spoustu mimin by na tom detskem dnu bylo schopno spat v kocarku, takze co by se lekalo v brise :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
8.6.17 12:43

Klid, mě by podobné zvuky neprobudily ani jako dospělou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
8.6.17 13:01

Takovy jednorazovy zvuk (jako vystrel) s malym nic nedelal, ani kdyz byl jako miminko natoz pred narozenim, zato treba hlasitou hudbu vnimal slusne, to se vzdycky zacal vlnit (posloucham metal na plny pecky, obcas nejaky koncert, u segry na maturaku byl kraval az se trasla podlaha), takze to vnimal, zkuste neco podobneho :) Jinak v 6 tydnech sme s malym jeli na letecky den a tam s nim nehli ani stihacky letajici nam na hlavama a v klidu spal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
8.6.17 13:07

To me trochu uklidnuje. Uz z toho duvodu, ze prvni dite mam neslysici - ale neni to geneticke, takze by se to nemelo opakovat. A proto se ted pochopitelne na ten sluch zameruju :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Wjeruška
8.6.17 13:21

Jsem také ve 30.týdnu a malý teda dovádí, kdy se mu zrovna chce. Ale na rány nebo hlasitější bouchnutí také nic. Jen když muž vrtal a já mu držela vysavač. Ale to byl prostě kravál :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Wjeruška
8.6.17 13:26

@Kriss Tina Jojo hlasitou hudbu tu má rád, kdyby se vlnil, mě skáče celý pupík :mrgreen: asi Ska :dance:

• Citovat
  • Upravit
1619
8.6.17 13:31

Já tedy nikdy nepozorovala, že mi dítě reagovalo na nějaké zvuky… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
8.6.17 13:35

Poslouchala jsem pres angelsounds a vzdy kdyz jsem povidala primo na nej tak se vlnil a zrychlil se tep, jinak moc nereagoval na venkovni podnety…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
8.6.17 13:40

@Tarinka přesně :palec:… V úterý u nás byla bouřka jako blázen, jednou to tak prasklo, že jsem se málem po a malej se ani nepohnul :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15443
8.6.17 14:01
@Adun píše:
To me trochu uklidnuje. Uz z toho duvodu, ze prvni dite mam neslysici - ale neni to geneticke, takze by se to nemelo opakovat. A proto se ted pochopitelne na ten sluch zameruju :nevim:

však si vezmi, jak zkresleně slyšíš, když se potápíš v bazénu. A to je tam jen ta voda. V bříšku má dítě ještě další zvukové bariéry…kůže, děloha + slyší zase jiné zvuky…proudění krve, škrundání v břiše, které je mnohem blíž, takže vnější zvuky to dost upozadí.

Ani jedno dítě mi na zvuky nereagovalo. Ne, kecám, kluka rozčilovalo, když se mi o břicho opřel předoucí kocour…i když, tam nešlo o ten zvuk jako spíš o ty vibrace, takže taky nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama