29+4 bolest břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 20:50
29+4 Bolest bricha

Ahoj vsem.mam takovy dotaz…musi u poslicku tvrdnout brisko???asi tri dny citim rano menstruacni bolesti v podbrisku. s prvni dcerkou jsem mela presne to same, ale trochu dele.dr mi rikala, ze to jsou poslicci. bricho mi ale u toho netvrdne.beru magnosolv jeden denne kvuli krecim v nohach.dnes v noci me ale vzbudila hrozna bolest bricha. v podbrisku ta menstruacni bolest a na bocich takova ta tupa bolest.hned zmizela a zachvilku se zas objevila. zadne intervaly nemela. bolej me dost i zebra. pobolivaji i zada v krizi, ale mam problemy s plotynkama a ty zada me boli porad.uz i pohyby male zacinaji byt neprijemne. nektere boli. nevim, jestli je tohle normalni, jak roste prcek i deloha a tlaci na hrudni kos, nebo aby to nemohlo byt treba od toho, ze minuly tyden se mi objevila mykoza, ktera zase sama zmizela. dekuju za vase nazory.moje gynekolozka ma ted pres tyden dovolenou, tak bych popripade jela do nemocnice.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.11.14 20:53

Žebra a záda bolely dost, ale ms bolesti to fakt ne.. tedy jo a skončila jsem ve špitálu s otevíráním :think: lepší tam zajet 10× zbytečně, než jednou pozdě :nevim:

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 14.11.14 20:55

Pokud žebra, není to OK - zajeď si do nemocnice. MS bolesti by taky neměly být. Jak píše @martina.se raději ať na tebe kouknou, přece jen 29+4 není úplně dobrý týden.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 20:55
@martina.se píše: Žebra a záda bolely dost, ale ms bolesti to fakt ne.. tedy jo a skončila jsem ve špitálu s otevíráním :think: lepší tam zajet 10× zbytečně, než jednou pozdě :nevim:

otvirani asi nijak nepoznam ze. jeste jsem zapomnela dodat, ze citim vetsi tlak dole, ale nevim, jestli se mala nahodou neotocila. podle skytani me prijde ze ne, ze je porad na stejnem miste. marti dekuji, radsi hned rano zajedu do nemocnice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 20:57
@H8N2O4S píše:
Pokud žebra, není to OK - zajeď si do nemocnice. MS bolesti by taky neměly být. Jak píše @martina.se raději ať na tebe kouknou, přece jen 29+4 není úplně dobrý týden.

prave jsem nevedela, jestli to nemohou byt poslicci uz.ale je urco lepsi zajet.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.11.14 20:58
@Anonymní píše:
otvirani asi nijak nepoznam ze. jeste jsem zapomnela dodat, ze citim vetsi tlak dole, ale nevim, jestli se mala nahodou neotocila. podle skytani me prijde ze ne, ze je porad na stejnem miste. marti dekuji, radsi hned rano zajedu do nemocnice.

rozhodně bych tam zajela.. ono je fakt lepší zbytečně, než pozdě s rozjetým porodem :think: co se týče žeber, mi bolely strašně, ale to proto, že kluk byl opravdu velký :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.11.14 20:59

Jinak to otevírání nepoznáš.. mi by v tomto týdnu varoval ten tlak na spodek.. na to je fakt brzy :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 21:02
@martina.se píše:
rozhodně bych tam zajela.. ono je fakt lepší zbytečně, než pozdě s rozjetým porodem :think: co se týče žeber, mi bolely strašně, ale to proto, že kluk byl opravdu velký :zed:

no u dcerky si taky pamatuji bolest zeber, ale uz nevim kdy zhruba…urcite lepsi zbytecne. skoda jen, ze je tam neni koje gynekolozka. jeste jsem premyslela, jestli jsem nekde neco nechytla. protoze po dve noci mi je kolem treti zle od zaludku(mam ho prekyseleny) no a dnes v noci me to spodem trosku prohnalo.tak nevim jestli ne nejaka strevni chripka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 21:03

Ja uz ten tlak mela nekdy kolem 20tt.byla jsem stim u dr a rikala, ze je vse v poradku. cipek pevny, a pak uz to bylo v poradku.ted se to objevilo zase

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.11.14 21:04
@Anonymní píše:
no u dcerky si taky pamatuji bolest zeber, ale uz nevim kdy zhruba…urcite lepsi zbytecne. skoda jen, ze je tam neni koje gynekolozka. jeste jsem premyslela, jestli jsem nekde neco nechytla. protoze po dve noci mi je kolem treti zle od zaludku(mam ho prekyseleny) no a dnes v noci me to spodem trosku prohnalo.tak nevim jestli ne nejaka strevni chripka.

ale to by Ti nemělo působit tlak na spodek :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 21:07
@martina.se píše:
ale to by Ti nemělo působit tlak na spodek :think:

to je taky pravda :think: no je to nejak moc veci najednou :,(

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 14.11.14 21:20

Jela bych. Ja mela zkraceny čipek od 20tt a tehdy mi dr rikal pokud ucitim velky tlak na spodek, tak okamzite jet.
Bolesti zeber jsem mela z maleho a z toho jak me malý kopal, jsem chvílemi myslela ze je mam zlomene :lol:
Pokud se to bude opakovat, jela bycg i v noci, pro klid duse.
At je vse v poradku :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 21:23
@MišelkaX píše:
Jela bych. Ja mela zkraceny čipek od 20tt a tehdy mi dr rikal pokud ucitim velky tlak na spodek, tak okamzite jet.
Bolesti zeber jsem mela z maleho a z toho jak me malý kopal, jsem chvílemi myslela ze je mam zlomene :lol:
Pokud se to bude opakovat, jela bycg i v noci, pro klid duse.
At je vse v poradku :hug:

dekuji :hug: doufam, ze to vydrzi do rana. hlidani pro dcerku bych splasila, ale sama doufam, ze to nic neni a uklidni se to.jako je to mnohem lepsi nez rano.ted uz me to vice boli na leve strane pod zebry a chvilkama to podbrisko no

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 14.11.14 22:16

Zebra ne, ale ms bolesti jsem mela od zacatku do konce tehotenstvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 22:56
@dani24687 píše:
Zebra ne, ale ms bolesti jsem mela od zacatku do konce tehotenstvi.

koukala jsem lrave na nejaky diskuze a nekde i pisou, ze ty ms bolesti jsou normalni, tak tedy nevim.ale urco je to peipad od pripadu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >