Reklama

2leté dítě stále v ohrádce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 10:17
2leté dítě stále v ohrádce

Zdravím, chtěla bych vědět váš názor, co říkáte na to, když je dítě od mala stále zavřené v ohrádce. Švagrová má skoro 2letou holku a stále ji dává do ohrádky. Sice si tam zvykla a nijak neprotestuje, ale dle mého je to dítě hrozně ošizeno o běžné činnosti.. Mám stejně starého syna jako ona a já ohrádku vůbec nemám ani nepotřebuji.. kluk mi s veškerou domácí činností pomáhá, moc ho to baví, je moc šikovnej. Dcera od švagrové nemůže nic, a když ji teda na chvilku z tý ohrádky vyndá, tak běhá po bytě jak poblázněná a vůbec si např. neumí sednout aby si prohlížela knížku, a to samé venku, pořád jenom lítá sem a tam. Dle mě je to tou ohrádkou, ale jí to prostě nevysvětlím! Je pravda, že tatínek s nimi nežije, ale i když hlídá babička s dědou, tak ji stejně z tý ohrádky nevyndají.. No děsný, dle mě chudák holčička :? Máte stejný názor jako já nebo jak to je?! Já tohle fakt nechápu, v tý ohrádce jí má fakt furt :cert: Ona se o ní přehnaně bojí, aby si někde něco neudělala :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 10332 příspěvků 12.12.16 10:19

Proč má každý tendenci rejpat do životů druhých.

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 12.12.16 10:20

Šílený, vidím to stejně jako ty, chudák :-(

LKL
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 12.12.16 10:22

Ano, tvuj pristup je mnohem lepsi nez pristup tve svagrove!!

Uživatel je onlineradúna
Extra třída :D 11911 příspěvků 12.12.16 10:22

Švagrové jsi to řekla?

lussinka1984
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 12.12.16 10:25

@radúna ano, ale mele si svoje.. že je sama, že to jinak sama nezvládne a že se o ní bojí, aby si někde něco neudělala.. Ale to ji tam jako bude držet do 5let nebo co?! Svůj názor jsem ji řekla, ale ona sama takto vyrůstala..i když měla oba rodiče!

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 12.12.16 10:27

A to si v té ohrádce neprohlíží knížky, že není schopná si je prohlídnout jinde? My třeba ohrádku taky nemáme, ale na druhou stranu já v ní vyrostla (naši předělávali barák a nás děti prostě potřebovali upíchnout na jedno místo, aby měli volné ruce) a žádnou újmu necítím.
Mně tedy už ani ne 1,5leté dítě třeba pomáhalo vyndávat příbory z myčky nebo dávat prádlo do pračky, ale nevidím nijak zásadní, když se to dítě naučí třeba až ve třech.

Jana525
Závislačka 4766 příspěvků 12.12.16 10:28

Vis co? Nazor jsi ji rekla a ted se starej o sebe!!!
Je to jeji vec!!!

Uživatel je onlineJanasas
Kelišová 5143 příspěvků 12.12.16 10:30

Tak víš co je to pohodlnější… Já na jednu stranu ohrádku nezatracuju, když člověk potřebuje něco v klidu udělat, dítě si tam sedí hraje, ale třeba na celý den mi to spíš přijde - pohodlné…
Je to ale každého věc.. Myslím si, že právě s tímto si vytváří to, že opravdu pak dítě bude jak utržené z řetězu a bude mu vzácné, že muže běhat, divočit..

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 12.12.16 10:33

Starší syn taky bydlel více než dva roky v ohrádce, líbilo se mu tam. Mladší nechtěl, tak odmalička lítá s bráchou po bytě. Každé dítě je jiné a je potřeba jim zajistit bezpečí.

Berousik
Nadpozemská drbna 26517 příspěvků 12.12.16 10:34

Pro vyvoj ditete to urcite dobre neni. To by si mela uvedomit. Dvoulete dite uz je na ohradku fakt velke. Ono ohradka neni nic moc pro zadne dite :nevim:

Berousik
Nadpozemská drbna 26517 příspěvků 12.12.16 10:35
@Jana525 píše:
Vis co? Nazor jsi ji rekla a ted se starej o sebe!!!
Je to jeji vec!!!

8o proc ta hysterie? PMS? :mrgreen:

lussinka1984
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 12.12.16 10:36

No ona tam většinu času stojí a kouká.. Mimochodem je to ohrádka o velikosti 1×1metr, žádná prostorná.. Jinak ohrádku taky nezatracuji, na chvilku tam dítě dát mi nepřijde nijak blbý, ale mít tam dítě celý den zavřený jak v kleci zvíře, to je děs :zed:

u763
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 12.12.16 10:38

Mně přijde spíš divný, že to dítě z té ohrádky nevyleze. Nebo se tam totálně nevztekne. My ohrádku zrušili na roce, když z ní začala dcera vylézat. Bylo to stejně k ničemu. A pokud si knížky neprohlíží ani mimo ohrádku, tak na to prostě není. Moje dcera si začala prohlížet až teď ve 2,5 letech. To že je dítě splašené v tomhle věku, tak to prostě je, a nedivím se, že i pro babičky při hlídání je pohodlnější takové dítě nechat v ohrádce, když tam je schopné vydržet. Ale babo raď. Samozřejmě by bylo lepší jí nechat vylítat a aby se začala postupně zapojovat do běžných činností.

Uživatel je onlineradúna
Extra třída :D 11911 příspěvků 12.12.16 10:39

@lussinka1984 myslíš, že bys mohla vrátit svůj smazaný příspěvek v 10:25?
To, že jsi mě v něm zmínila, a pak svůj příspěvek smazala je trošku zarážející.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama