3 dny do menstruace a pozitivní test

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 12:51

3 dny do ms pozitivni test

Ahoj holky, já vím že s určitostí mi to nikdo nepoví, ale mam strach tak se chci trochu uklidnit. Dnes mam do ms 3 dny a testy mi vychazi pozitivne (viz.foto, dnesni je ten dole) můžu se pomalu radovat nebo se muze stat biochemicke tehotenstvi?
Vím ze se testovat dříve nemá, ale nevydrzela jsem 😏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
713
30.10.21 13:03

Na začátku to je 50 na 50,ale před termínem ms bych se radovala opravdu opatrně, to že se testuje až po vynechání má svůj důvod. Hodně stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
30.10.21 13:08

Může se stát biochemické právě proto, že si nevydržela do termínu ms a ta může přijít.
Takže i přes pozitivní test je to buď a nebo.
Budu držet palce, protože test je už hezky pozitivní :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26457
30.10.21 13:38

Biochemické se stát může, proto nemas testovat před ms. Jak to dopadne teď u tebe ti nikdo neřekne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
30.10.21 13:45

Az do doby kdy mas miminko u sebe se muze stat kdykoliv cokoliv..ale ted gratuluju!!!ted je to na dobre ceste❤️❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
30.10.21 13:47

3 dny před ms duch na testu

Ahoj holky. :* Prosím o radu. Dělala jsem si včera Mamatest a vidím slabého ducha. Mám 3 dny před Ms, dnes jsem si dělala jiný test a negativní. Ukazovala jsem kamarádce a ta mi řekla, že to nic není, že to je na Mamatestech normální nebo jsem se dočetla, že před ms je to normalní a planý poplach. Prosím o radu co si myslíte. Děkuju :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26457
30.10.21 13:51

@Chris162 mamatest je spolehlivý, ten mi falešné duchy nedělal. Co máš za ten druhý test? Nemá nižší citlivost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
30.10.21 13:55

Druhy test jsem si delala od Pepina z drogerie a nic tam nevidim. Takze jsem nejistá :D Asi počkat na ms :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4483
30.10.21 14:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, já vím že s určitostí mi to nikdo nepoví, ale mam strach tak se chci trochu uklidnit. Dnes mam do ms 3 dny a testy mi vychazi pozitivne (viz.foto, dnesni je ten dole) můžu se pomalu radovat nebo se muze stat biochemicke tehotenstvi?

To poslední už je čárka. Když jsem měla biochemko (3× se zpožděním cca týden) tak mi to nikdy nevylezlo jako sila toho posledního. Nicméně jestli bude vše Ok budeš vědět až porodíš. Teď jen držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
30.10.21 16:06

@Chris162 pepino je 25..mamatest 10..na pepemu bude neco az 3-5 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
30.10.21 16:29

Budu možná blbá teď. Na Pepínu je také 10 jako na Mamatestu. :nevim: Tak asi pořádně nevím co to. :roll: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
30.10.21 19:28
@Anonymní píše:

O biochemický může jít, i když testuješ až po vynechání ms, ono to tu někdy podle příspěvků vyzní, že test před vynecháním může ukazovat biochemický, jako kdyby test až po vynechání ho ukazovat nemohl. Tohle bych být tebou vůbec neřešila ;) zkus počkat do vynechání a udělej test znovu. Ale jak už tu někdo psal, až do porodu není nic jistý, tak se nestresuj, tohle stejně neovlivníš, ale chápu, že je to těžký. Já měla biochemický v srpnu, teď 4 dny zpoždění a na Clearblue 2-3 týden, tak uvidíme. Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26457
30.10.21 19:44
@Tykaja píše:
@Chris162 pepino je 25..mamatest 10..na pepemu bude neco az 3-5 dni

Není Pepino má taky 10. Ale přijde mi, že má min barviva, mě tenhle stejny Pepino udělal slabou čárku v době, kdy na mamatestu už byly dálnice. Ty papirkove dělají silnější čárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 08:00

Jsem autor diskuze, dneska jsem si nakonec udelala i clearblue a vysel pozitivne tak snad to už konečně vyjde!❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 15:04

Myslím, že je to na hodně dobré cestě. Držím ti palečky a určitě se ozvi jak to s mimískem dopadlo. Přeju Vám oběma ať jste v pořádku a hlavně ať mimi krásně roste.
A určitě napiš jak jste na tom

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat