Můžu otěhotnět 23. den cyklu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.10.21 22:24

Můžu otěhotnět 23. den cyklu?

Holky je možné, že jsem otěhotněla 23. den cyklu? Mívám to pravidelně v rozmezí 29-32 dnů. Minulý cyklus pouhých 25 dnů. Dnes jsem 30. den cyklu.
3. den po styku přišlo odpoledne lehké růžové zašpinění. Druhý den jsem začala lehce krvácet, což jsem přisuzovala začátku menstruace. Na tamponu je ovšem jenom malinko hodně světle červené krve a tohle trvá už asi 3.den a na intimce se za celý den neobjeví skoro nic.
Začínám trochu panikarit, protože normálně mám menstruaci hned první den příšerně bolestivou a teče ze mě jako blázen. :D Měření BT a ani ovulaci nijak zvlášť nesleduju. Test mám v plánu za týden.
Budu ráda za vaše názory. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18706
29.10.21 22:32

Jako neměla bys, ale když pámbů dopustí, i sekera spustí.

Budeš muset vydržet no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 22:37

Jj, nic jiného nezbývá. Jen se mi tohle ještě nikdy nestalo. :? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 23:32

Svagrova presne takto otehotnela. Ale ona chtela. Proste si rekli, ze to zacnou zkouset od pristiho cyklu, protoze tento cyklus uz to nestihnou. Stihli :)

• Citovat
  • Nahlásit
1144
29.10.21 23:52

Ano, můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5988
30.10.21 05:46

Můžeš, první dítě počato kolem 20 dne cyklu. Druhé na 100% od 24 a dál :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 10:30

Tak uvidíme. Dnes mi ta “menstruace” úplně vymizela, ale břicho mě bolí pořád tak, jako bych to měla každou chvilkou dostat.

• Citovat
  • Nahlásit
40
30.10.21 12:15

Ano, ja ted otehotnela asi 32 dc.
Bezne jsem mivala cykly 32-35 dnu, jednou bylo max 40. A dnes jsem 47 dc a mam na testu 1-2 tydny. Cele se mi to posunulo a vyslo to, jak jsme na to necilili :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 14:47
Gratuluju! :srdce: A kdy sis dělala poprvé test? :)@Neverending_ píše:
Ano, ja ted otehotnela asi 32 dc.
Bezne jsem mivala cykly 32-35 dnu, jednou bylo max 40. A dnes jsem 47 dc a mam na testu 1-2 tydny. Cele se mi to posunulo a vyslo to, jak jsme na to necilili :D
  • Citovat
  • Nahlásit
40
30.10.21 14:50
@Anonymní píše:

Vcera vecer a dnes rano :)
Dr mi vcera rekla ze ovulace byla tak jsem najednou nejak tusila, ze to asi vyslo (chodila jsem na folikulometrii a jeste 21 dc mi rikala ze se nic nechysta a ze to bude zrejme anovulak, kdyz mivam cykly 35). Takze jsem cekala mns no:)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
30.10.21 16:37

@alisekR omlouvám se za zvědavost, ale můžu se zeptat co máte za pohlaví děti? Po ovulaci prý se rodí kluci, tak jen by mě zajímalo jestli je to pravda :lol: dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
30.10.21 16:39

Zkuste ovulační kalkulačku, vypočítá vám přesně plodné a neplodné dny…ale je to jen teoreticky, prakticky si tělo dělá úplně jinak…ale znám hodně kámošem, co jedou bez ochrany na neplodné dny a vychází jim to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
30.10.21 16:51

Zkuste ovulační kalkulačku, vypočítá vám přesně plodné a neplodné dny…ale je to jen teoreticky, prakticky si tělo dělá úplně jinak…ale znám hodně kámošem, co jedou bez ochrany na neplodné dny a vychází jim to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
30.10.21 16:52

Omyl 2×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 16:57

Menstruaci si zapisuju do aplikace už asi 3 roky a plodné dny mi to ukazuje jak jinak než uprostřed cyklu, což jsem 23. den nebyla.
No, jsem zvědavá, co tady budu psát za týden. Jestli to bude nakonec těhotenství, tak už budu verit asi všemu. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat