Reklama

3 dny zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 20:25
3 dny zpoždění

Ahoj holky potřebovala bych poradit jestli jste to třeba taky některá neměla. Dnes mám 3 den spoždění menstruace a test negativní. Když jdu na toaletu a utřu se mám na toaleťáku (popsala bych to asi jako )narůžovělí „kousíčky“ ale na vložce nic. Cca 5 dni zpět jednorázový zašpinění. Co by to mohlo být?? Děkuji

Reklama

Reakce:

TeSudička
Kecalka 236 příspěvků 03.09.18 20:30

:roll: :roll: :roll: Neverending story

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 03.09.18 20:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky potřebovala bych poradit jestli jste to třeba taky některá neměla. Dnes mám 3 den spoždění menstruace a test negativní. Když jdu na toaletu a utřu se mám na toaleťáku (popsala bych to asi jako )narůžovělí „kousíčky“ ale na vložce nic. Cca 5 dni zpět jednorázový zašpinění. Co by to mohlo být?? Děkuji

Ja ti nevim, takhle bez fotky…

Bude to zpozdena menstruace, to se normalne stava vlivem leku, stresu, nemoci, zmenou rezimu apod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:07

@TeSudička Prosila jsem o radu,ne o blbý kecy ..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:07

@kacakaca Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >