3 letý syn má problém se spaním

2
10.3.21 21:54

3 lete ma problém se spaním

Tím, že jsem nikde nic nenašla tak zakládám tuhle diskuzi.
Můj téměř 3 letý syn, nechce přes noc spát v postýlce, uspím ho v postýlce většinou, i když poslední dobou ho drndam, protože za ty skoro 3 týdny mám naspáno ani ne 40 hodin v noci spim tak 2 hodiny, protože syn chce spát se mnou.. Ja se nevyspim a on si v klidu spinka, ale se mnou..
Po obědě chodí spát tak na hodinu až dvě.
Spát chodí kolem 20, většinou usne v 20:30
Probudí se v cca 22:35-23:00 s tím ze do těch 2 nebo 3 hodin je vzhůru.
Netrápí me ze nemohu spát… Naopak jsem docela odpocinuta..
Spis nevím proč syn nechce spinkat v postýlce a sám..
P. s.
Sám spi cca od 2 let
Díky za rady
A omlouvam se, ze jsem se tak rozepsala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2016
10.3.21 22:05

Tak se třeba boji a potřebuje mámu, takže i když si s ním lehnete, tak nespí? Dcera 2,5 začala z ničeho nic lézt ke mně, sice jsem spala vedle její postýlky na matraci, ale ona chce se mnou najednou spát v úplně blízkosti a do postýlky nechce. Mně to zas tak nevadí, jsem ráda, když ji mám u sebe a spíme takhle všichni i se synem 1,5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12469
10.3.21 22:07

Tohle nam zacala delat znicehonic ve 3.5r nejmladsi dcera, zadne z deti jsme nemeli nikdy v posteli, meli jsme pocit, ze uz jsme „safe“ a ted toto. No, doufame, ze ji to prejde v nejakem rozumnem case. Lamat to pres koleno nema asi moc smysl. Tvrdi, ze se boji tmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
10.3.21 22:12

@Zoe1 syn už ma vlastní pokojíček, a do téhle doby spinkal ukázkově :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
10.3.21 22:15
@Fluter píše:
@Zoe1 syn už ma vlastní pokojíček, a do téhle doby spinkal ukázkově :)

No jo, ale nervový systém dozrává a on si najednou začíná uvědomovat víc věcí, situaci, atd. Mohl se začít prostě bát. Já mám úplně velmi matné vzpomínky z tohoto věku, ale vím, že jsem se taky bála :-D a mamina náruč mě vždycky uklidnila, ale jen když si ke mně lehla a spala se mnou, to jsem cítila úplný pocit bezpečí a v klidu jsem spinkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat