Reklama

3 menstruace během jednoho měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:29
3 menstruace během jednoho měsíce

Dnes jsem to dostala už potřetí po sobě. Napřed byla klasická ms, po 14 dnech další a po dalším týdnu dnes zase. V pondělí jdu na gyndu.Je možná horm. porucha nebo spíš to vypadá na něco vážného? :(

Reklama

Reakce:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 22.08.18 21:52

Něco podobného mi dělal myom.V pátek mi třeba ms skončila a v neděli zase začala.Většinu měsíce jsem to měla,sotva pár dní bez,místo naopak.Vyloženě ms,žádné jen tak špinění.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 22.08.18 22:39

Přesně takhle jsem to měla také, jelikož byly zrovna svátky, tak jsem při třetí MS po sobě letěla na pohotovost, sestřička mi říkala, ať ani neplatím 90 Kč, že si mě tam asi nechají na kyretáž, ale pak mě Dr. vyšetřila a vůbec nic nenašla. Měla jsem v to období hodně stresů a nebylo mi psychicky dobře a prý to bylo z toho. Byly to také klasické MS, ne špinění a ta třetí přišla 3 dny po druhé. Takže je dobře, že jdeš na gyndu, ale nemusí se jednat o nic závažného. Držím palce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

„EvikuMiluna“ Verešová vyrazila na pohřeb Jana Kočky jako sicilská vdova

Modelka Andrea Verešová (38) se pyšní dokonalou postavou a ráda ji dává na... číst dále >

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >