3 menstruace během jednoho měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:29
3 menstruace během jednoho měsíce

Dnes jsem to dostala už potřetí po sobě. Napřed byla klasická ms, po 14 dnech další a po dalším týdnu dnes zase. V pondělí jdu na gyndu.Je možná horm. porucha nebo spíš to vypadá na něco vážného? :(

Reakce:

alun-ka
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 22.08.18 21:52

Něco podobného mi dělal myom.V pátek mi třeba ms skončila a v neděli zase začala.Většinu měsíce jsem to měla,sotva pár dní bez,místo naopak.Vyloženě ms,žádné jen tak špinění.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 22.08.18 22:39

Přesně takhle jsem to měla také, jelikož byly zrovna svátky, tak jsem při třetí MS po sobě letěla na pohotovost, sestřička mi říkala, ať ani neplatím 90 Kč, že si mě tam asi nechají na kyretáž, ale pak mě Dr. vyšetřila a vůbec nic nenašla. Měla jsem v to období hodně stresů a nebylo mi psychicky dobře a prý to bylo z toho. Byly to také klasické MS, ne špinění a ta třetí přišla 3 dny po druhé. Takže je dobře, že jdeš na gyndu, ale nemusí se jednat o nic závažného. Držím palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >