Divná MS - bolest na játrech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 08:45
Divná ms bolest na játrech

Ahoj. Prosím o zachování anonymu.
Ms jsem měla naposledy v červnu. Mám ji velmi, velmi nepravidelnou, mě osobně to nevadí. Nechci brát léky, moje mamka ji taky měla nepravidelnou. Cvičím HJT ale jen když si vzpomenu, mám náladu. První týden v srpnu jsem začala mít citlivá prsa, vždy dva týdny před MS mě začnou bolet prsa. Bolest se stupňuje až téměř nesnesu podprsenku. Samozřejmě proběhl v tom týdnu párkrát sex. Jenomže bolest prsou začala ustupovat. A MS nikde. Nemám teď žádné bolesti v podbřišku jako při ms. Ovšem před týdnem, jsem na papíru našla krev, úplně světlou, a od té doby co jdu na wc a trochu zatlačim mám opět trochu krve. Ale čerstvé, někdy je to spíš narůžovělý hlen, někdy je toho víc světlé krve. Do toho mám od včerejška nárazovou bolest v oblasti jater. Na pravé straně těsně pod žebry, přijde to náhle, jakoby tam něco pumpuje, bodá to a pak odezní. Ráno jsem měla na snídani ovesné vločky a čaj a cca hodinu až dvě po snídani mi to zase začalo bodat okolo jater. Co to jeeeee? 8o

Reakce:

Amanda08
Povídálka 38 příspěvků 22.08.18 11:28

Nemůžeš být těhotná?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 12:40

@Amanda08 o víkendu jsem si dělala test a byl negativní

Amanda08
Povídálka 38 příspěvků 22.08.18 12:43
@Anonymní píše:
@Amanda08 o víkendu jsem si dělala test a byl negativní

Ještě bych chvilku počkala. Udělala bych další za týden od toho co jsi dělala o víkendu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 15:11

Takže byla jsem jak u obvodní tak u gynd. Obvodní si myslí že mám kameny ve žlučníku, napsala mi algifen neo a žádanku na utz jater a žlučníku. A na gynd. Čípek v pořádku, na utz cysta 2cm ale ty mám běžně… Sliznice 6mm jinak nikde nic, vaječníky v normě. (Trpím pcos). Takže mi řekla že buď jsem měla velmi silnou ovulaci, kde mohli být i dva folíci a prsknout a to byla ta krev, nebo tam klidně mohla být druhá cysta co praskla a nebo mi zkrátka začíná ms, ale divný je že to slabé krvácení trvá už týden. Každopádně se jí mám ukázat za týden.

Amanda08
Povídálka 38 příspěvků 22.08.18 16:22

No tak alepson tak snad už by příští týden bylo něco vidět. A když ne snad to nebudou kameny a podobně. :) :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >