Reklama

Zástava hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 13:51
Zástava hubnutí

Je možné, aby člověk jedl jen 1 kus zeleniny denně a přesto nehubl? Kolegyně tvrdí, že už tři týdny neshodila ani gram, přesto že nic nejí. Předtím několik měsíců trápila tělo dietama. :nevim: To že propadla anorexii je zřejmé a její muž to už řeší.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Malike
Extra třída :D 11586 příspěvků 22.08.18 13:54
@Anonymní píše:
Je možné, aby člověk jedl jen 1 kus zeleniny denně a přesto nehubl? Kolegyně tvrdí, že už tři týdny neshodila ani gram, přesto že nic nejí. Předtím několik měsíců trápila tělo dietama. :nevim: To že propadla anorexii je zřejmé a její muž to už řeší.

Metabolismus se zpomalil natolik že drží všechno zuby nehty..

Emimin7
Echt Kelišová 8061 příspěvků 22.08.18 13:58

Kolik je jí let? Jinak mi to přijde jako nesmysl. Viděl jsem na internetu lidi, co se dokumentovali při týdenních absolutních půstech, a hubli zhruba kilo denně.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 14:19

minule jsi tvrdila že nejí vůbec nic, ted je to jeden kus zeleniny, no počkám za pár dní se dozvíme že jí normálně

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 22.08.18 15:08

Tak ono i záleží jestli má 120 kg nebo 40. Při 120 hubnout bude, při 40 nemá co.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16035 příspěvků 22.08.18 15:30
@Emimin7 píše:
Kolik je jí let? Jinak mi to přijde jako nesmysl. Viděl jsem na internetu lidi, co se dokumentovali při týdenních absolutních půstech, a hubli zhruba kilo denně.

kg denně je nesmysl…nebo takhle, není to kg tuku, ale hlavně voda

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 15:33

@Nowuka2
Nemyslím, že váha je rozhodující… Mám 120 kg a když mám týden kdy nejím nebo skoro nejím a zároveň skoro nepiji, pak ano, váha jde dolů během pěti dní třeba o 6 kg (v cm úbytek není). A jak začnu jíst a pít normálně (jídlo v malých porcích po 2-3 hod a pití cca 2-3 l vody z kohoutku), váha se vrátí opět na těch konstantních 120 kg. Nicméně trpím hormonální nerovnováhou. Tak to bude asi dáno hodně tím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 15:33

@Nowuka2
Nemyslím, že váha je rozhodující… Mám 120 kg a když mám týden kdy nejím nebo skoro nejím a zároveň skoro nepiji, pak ano, váha jde dolů během pěti dní třeba o 6 kg (v cm úbytek není). A jak začnu jíst a pít normálně (jídlo v malých porcích po 2-3 hod a pití cca 2-3 l vody z kohoutku), váha se vrátí opět na těch konstantních 120 kg. Nicméně trpím hormonální nerovnováhou. Tak to bude asi dáno hodně tím.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 22.08.18 15:34
@Anonymní píše:
Je možné, aby člověk jedl jen 1 kus zeleniny denně a přesto nehubl? Kolegyně tvrdí, že už tři týdny neshodila ani gram, přesto že nic nejí. Předtím několik měsíců trápila tělo dietama. :nevim: To že propadla anorexii je zřejmé a její muž to už řeší.

V práci ti sedí celou pracovní dobu na klíně a nebo proč to řešíš?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16035 příspěvků 22.08.18 15:38
@Anonymní píše:
@Nowuka2
Nemyslím, že váha je rozhodující… Mám 120 kg a když mám týden kdy nejím nebo skoro nejím a zároveň skoro nepiji, pak ano, váha jde dolů během pěti dní třeba o 6 kg (v cm úbytek není). A jak začnu jíst a pít normálně (jídlo v malých porcích po 2-3 hod a pití cca 2-3 l vody z kohoutku), váha se vrátí opět na těch konstantních 120 kg. Nicméně trpím hormonální nerovnováhou. Tak to bude asi dáno hodně tím.

tak on když člověk pár dní nejí, tak nejdřív se odvodní, pak se ehmm…jak to napsat. No prostě vyprázdní střeva, ale o hubnutí se fakt nejedná. a že by to bylo něco zdravého, tak to si taky nemyslím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 15:55
@aiwwa píše:
tak on když člověk pár dní nejí, tak nejdřív se odvodní, pak se ehmm…jak to napsat. No prostě vyprázdní střeva, ale o hubnutí se fakt nejedná. a že by to bylo něco zdravého, tak to si taky nemyslím

S tím souhlasím, že to zdravé není. Nedělám to úplně úmyslně za účelem zhubnutí. I když za zhubnutí bych se nezlobila. Stává se mi to, když jsem opravdu hnusně psychicky na dně. A u mě to není ani tak o obsahu střev. Mám rychlé trávení. Jsem veganka, to tomu určitě napomáhá. Takže ve střevech mi nic více jak 12 hodin nezůstane, a to je opravdu maximální doba zdržení. U mě se jedná hlavně o úbytek vody. Mám i váhu, která mi orientačně měří tuky, vodu, svaly, atd. A díky ní vidím v čem mám úbytky.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16035 příspěvků 22.08.18 16:00
@Anonymní píše:
S tím souhlasím, že to zdravé není. Nedělám to úplně úmyslně za účelem zhubnutí. I když za zhubnutí bych se nezlobila. Stává se mi to, když jsem opravdu hnusně psychicky na dně. A u mě to není ani tak o obsahu střev. Mám rychlé trávení. Jsem veganka, to tomu určitě napomáhá. Takže ve střevech mi nic více jak 12 hodin nezůstane, a to je opravdu maximální doba zdržení. U mě se jedná hlavně o úbytek vody. Mám i váhu, která mi orientačně měří tuky, vodu, svaly, atd. A díky ní vidím v čem mám úbytky.

teda neodpustím si rýpnutí, jsi veganka a máš 120 kg? třeba kdybys jedla normálně, tak zhubneš. jak se dá z veganské stravy ztloustnout na 120 kg? co jíš?

Lenka_Hal
Závislačka 4543 příspěvků 22.08.18 16:13

JO, kdyz se hormony rozhodnou, neni jednoduche s tim pohnout. Tam bude asi problem v tom dietovani pred tim…
Ja mam kamaradku, ktera delala leta manekynu, jako nic top, ale byla krasne stihlounka. Jela delat aupair do Anglie a tam behem par tydnu z niceho nic sup nahoru s vahou. Nemohla jsem ji poznat, oblicej baculaty jak mimino…rikala, ze nechape. Stihlost mivala vzdy „zadarmo“ a najednou toto. Postupne ubirala na jidle, pry pak mela pres den jen vareny kvetak a vaha nic. Prijela domu, zacala jist normalne a behem par tydnu zase manekyna.

Lenka_Hal
Závislačka 4543 příspěvků 22.08.18 16:14
@aiwwa píše:
teda neodpustím si rýpnutí, jsi veganka a máš 120 kg? třeba kdybys jedla normálně, tak zhubneš. jak se dá z veganské stravy ztloustnout na 120 kg? co jíš?

To me taky zajima… :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 16:28
@aiwwa píše:
teda neodpustím si rýpnutí, jsi veganka a máš 120 kg? třeba kdybys jedla normálně, tak zhubneš. jak se dá z veganské stravy ztloustnout na 120 kg? co jíš?

Klidně si rýpni… Nechápu to já ani mé okolí. Ale jak říkám, když mi gynekolog dělal testy ohledně hormonů, měla jsem hodně vysokou hladinu prolaktinu. On nad tím mávl rukou, že s tím nic dělat nebude. Děti nemám a ani jsem nikdy nebyla těhotná. Takže z kojení to nemám. Později jsem četla, že je to hormon, jehož hladina v krvi roste ve stresu. Prostě celkově mám asi rozhašené hormony.

Teď již tak rok jím tofu, zeleninu, ovoce, luštěniny, obiloviny, semínka a ořechy. Z ničeho jiného se má strava neskládá. A to ještě nesmím lepek ze zdravotních důvodů. Běžný den vypadá cca takhle:
Snídaně: 1/4 uzeného tofu, rostlinná pomazánka, 5 rýžových chlebíčků, rajče
Svačina: obilná kaše (jáhlová nebo pohanková) s ovocem, ořechy a semínky
Oběd: Quinoa, dušená mrkev s hráškem, fazole
Svačina: rostlinný jogurt s nastrouhaným jablkem, rozinkami, semínky a oříšky
Večeře: Quinoa, dušená mrkev s hráškem, fazole
2. večeře: rajčata, okurka, bazalkové tofu

Do jídla se musím nutit. Hlad nemám. Chutě nemám. Dříve jsem loutala dost sladkého, což teď neexistuje. Smažené věci nejím. Jen vím, že mnohdy nedosáhnu na tuky, které bych za den měla sníst a s bílkovinami to taky občas kopu, ale dříve to bylo horší. Nicméně váha mi vzrostla tam, kam mi vzrostla a teď už asi 2 roky nehubnu ani netloustnu. Jinak, co se centimetrů týče, ty mám stejné už od doby, kdy jsem měla nějakých 110 kg, což jsem měla před 3 lety.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama