3měsíční holčička a nechce jist

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
68
18.11.21 16:47

3. Měsíce holčička a nechce jist

Dobrý den, jdu k vám a prosbou mám 3 měsíční holčičku 3 dny teploty a hodně málo mi sní, teď mi skoro nechce jist vubec ráno 60ml pak 70ml celkem unavená a nevim co s ji skousim ji dávat teď jedla po 3 hodinách a nesedla mi vůbec nic :,( chci se zeptat jestli se s tím někdo potkal u paní dr byla malá v pohodě byli jsme na prohlídce. :( byli jsme i v nemocnici malé dělali vyšetření odběry krve a vše dopadlo dobře. :( už jsem zoufalá nevím co s tím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11401
18.11.21 17:09

No, zapisovala bych množství a klidně zavolala na pohotovost. U těhle prcků je nejhorší komplikace dehydratace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5355
18.11.21 17:28

Před lety jsem řešila vlastně totéž. Byly jsme obě nastydlé, malá se moc nebudila v noci, tak jsem byla ráda, že se vyspíme. Najednou byla až apatická a při vážení u lékařky po měsíci měla o 200g méně než na předchozí kontrole 8o. Šlo to velmi rychle, otázka několika málo dnů.
Nevím, zda kojíš, hodně jsem pila čaje, často přikládala a malá se zase chytla. Také jsme byly na odběrech… už jsem měla koupenou lahev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65347
18.11.21 18:58

Hlídat pocurane plinky, pokud nejsou tak špitál.. dehydratace je sviňa a může to byt velmi rychlé..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22286
22.11.21 06:35

Omyl..uklikla jsem se v jiné diskusi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat