3 měsíční syn - prdiky, stolice, UM

Anonymní
11.12.19 21:35

3 měsíční syn - prdiky, stolice, UM

Ahoj.
Prosím, syn od narození trpěl na časté ublinkavani. Měl Sunar Comfort, po dohodě s MUDr jsme nasadili Sunar proti ublinkavani a zácpě. Pomáhalo to výborně ale asi zhruba za dva měsíce, měl příšerný prdiky a nemohl se vůbec vykadit. Stolice asi jako pasta…
Začali jsme dávat probiotika, opět pomohlo jen nachvili.
Nyní jsme opět změnili mléko na Kendamil.
Dáváme espumizan, což je lepší… Sice prdi jak starý chlap ale jde to ????
Ale teď zase ke stolici. Pořád je pastovita, nevytlaci ji ani při změně polohy. Zkoušela jsem masáže, olejicek weledu, nové probiotika, nahrivani a ve finále nám pomohla jen rourka… A pomáhá vlastně do teď.
Při. Každém krmení se kroutí a nechce pít, neskutečné boje… Intoleranci na bílkovinu kravského mléka nemá.
Prosím, přejde to někdy? Nechce se mi zrovna mu několikrát denně strkat rourku do zadečku.
Prý si dítko zvykne a pak se samo nesnaží :( jsem z toho úplně už na prášky…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

651
11.12.19 21:41

Nezvykne si… jsou maminky ktery svym detem pomahaji jen rourkou treba do 6 mesicu… espumisan je docela na prd, dost dětem dela neplechu, sice prdi, ale stejne je briska boli… zkus sab simplex… dost pomohli… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.19 21:42

@Týnka20 aha, tak zítra vyrazím do lékárny. Mě právě doporučili espumizan… Asi ho potřebovali prodat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6828
11.12.19 21:44

Já dceři pomáhala ještě před 14 dny, bude jí 5 měsíců. Dítě si nezvykne, znáš snad nějaké, které se bez rourky nevykaká ještě ve školce? Záleží na kondici dítěte, do tří měsíců dozrává trávící soustava a hlavně je důležité, jak má dítě,, vymakané břišní svalstvo . Pokud mu rourka pomáhá, tak jí používej, dokud je potřeba. Já bych se bez teploměru neobešla ani u jednoho z dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.19 21:46

@Aduš8 o můj pocit ani nejde. Jen mě to dva doktoři tloukli do hlavy.
První dítě mám dceru a toto jsem nezažila.. Takže o tom víc to možná teď tak řeším :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
651
11.12.19 21:47
@Anonymní píše:
@Týnka20 aha, tak zítra vyrazím do lékárny. Mě právě doporučili espumizan… Asi ho potřebovali prodat :mrgreen:

Ju, nam teda opravdu pomohl.. to jsme vyzkouseli dost druhu kapicek… hodne davat na brisko a nosit na tygrika, at se ulevi.. :)
Nebo dat mliko Beba Sensitive :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6828
11.12.19 21:48
@Anonymní píše:
@Týnka20 aha, tak zítra vyrazím do lékárny. Mě právě doporučili espumizan… Asi ho potřebovali prodat :mrgreen:

Espumizan a Sab Simplex obsahují úplně stejnou účinnou látku a v Sab Simplexu je k tomu ještě dooost cukru. Je to bílý hustý sirup. U nás třeba nejlépe zabíral BabyCalm, je přírodní, obsahuje oleje. Syn po něm měl i téměř průjmovitou stolici, musela jsem dávat poloviční dávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157

Neboj přejde to až se bude víc hýbat. @Týnka20 má pravdu, já formovala do 4mesicu každý den. lepsi miminku pomoct než ho nechat trápit. Nam teda také nic nepomahalo…změna mléka, vanickovani, cvičení, masáž bříška, nahřívání byl to prostě boj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651

Ano, jak rika @Aduš8 :) taky by jsme se bez teplomeru neobesly.. delavala jsem tak i 2-3× denne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.19 21:56

@Týnka20 na bříšku je pořád :mrgreen: i na něm spí… To je zrovna jeho nejoblíbenější poloha :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.12.19 22:00

@Týnka20 mleko se mi měnit už nechce. Mudr mi řekla, že prý jestli se pokadi po Kendamilu tak už po ničem :mrgreen: je fakt, že to je plnotucne mléko, neobsahuje sojový tuk a palmový jako u ostatních Sunaru, tak jsem si říkala, že to bude pecka… No..
Snad to bude jen lepší… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
651
11.12.19 22:08
@Anonymní píše:
@Týnka20 mleko se mi měnit už nechce. Mudr mi řekla, že prý jestli se pokadi po Kendamilu tak už po ničem :mrgreen: je fakt, že to je plnotucne mléko, neobsahuje sojový tuk a palmový jako u ostatních Sunaru, tak jsem si říkala, že to bude pecka… No..
Snad to bude jen lepší… :roll:

Ja bych to krouceni pridala k tomu espumisanu.. nas malej to tak mel.. ze po nem furt tlacil a kroutil se jak zizala, hlavne pri piti mlika, jak polykal, mel potrebu prdet ale trapilo ho to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama