Do kolika stupňů v zimě můžu s půlročním prckem ven ?

Anonymní
11.12.19 08:50

Do kolika stupňů v zimě muzu s půlročním prckem ven ?

Holky tak mě zajímá vsude se píše se s miminkem se smí tak do -5 ven víc už ne… platí to takhle i u pulrocniho? Jak to děláte vy popr co jste miminku co takové zimu ven koupili… nějakou mast? A něco třeba přes pusinku ať nedýchalo ten studeny vzduch? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13153
11.12.19 08:53

Mam deti kvetnove, cervnove a fakt jsem to neresila. Slo se (tu prvni zimu) za jakehokoliv pocasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
11.12.19 08:54

Já už bych se s půlročním nebála i do větších mrazů. Teda když bude pořádně oblečenej a zachumlanej ve fusaku v kočáře. Používala jsem dětský krém na obličej nivea, jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
11.12.19 08:55

Však v kočárku/nosítku je mu fajn:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
11.12.19 08:58

Kdyby se mohlo jen do - 5 tak co by dělaly ženy, co bydlí na horách a už od října mají pod nulou :lol: Pořádně nabalit, na obličej krém proti mrazu a můžete jezdit venku do aleluja :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22715
11.12.19 08:59

Do - 10 stupňů v pohodě, namazat hlavně nos, bradu a tvářičky dobrým ochranným krémem, přes pusinku je dobrý nějaký nákrčník přetáhnout, no dítěti v kočárku je určitě tepleji, jak tobě, která ho vezeš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6383
11.12.19 09:00

Já jsem s půlroční chodila nějak do -7°C. Víc už mně bylo nepříjemný. Brr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
11.12.19 09:03

S pulročním bych to už neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
11.12.19 09:06

S půlročním v pohodě, zachumlat v kočárku a namazat obličej (já mažu modrou indulonou). Vždycky jsme byly venku tak dlouho, dokud to bylo pohodlné mně, v kočárku je o dost lépe. Myslím, že v tak - 10 a víc jsem už asi ven nechodila, pokud to nebylo nezbytné, ale zas taková teplota je u nás přes den tak dvakrát v roce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24615
11.12.19 09:14

Přes pusu/nos nic nedávat, se tam sráží a mrzne vydechovaná pára potom…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
11.12.19 09:16

Neřeším, jedem se 7 měsíčním do Tater. Prostě se musí úměrně oblict, namazat obličej krémem a pohoda, zas nebude celý den na mrazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
11.12.19 09:17
@Jitul.kaaa9 píše:
S půlročním v pohodě, zachumlat v kočárku a namazat obličej (já mažu modrou indulonou). Vždycky jsme byly venku tak dlouho, dokud to bylo pohodlné mně, v kočárku je o dost lépe. Myslím, že v tak - 10 a víc jsem už asi ven nechodila, pokud to nebylo nezbytné, ale zas taková teplota je u nás přes den tak dvakrát v roce :mrgreen:

Indulona do mrazu není dobrá…kvůli vodě co je v ní obsažena.
Buď vazelína a nebo krémy do mrazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 09:26
Jooo díky holky poridim si tuten krém
@Medičkaa píše:
Já už bych se s půlročním nebála i do větších mrazů. Teda když bude pořádně oblečenej a zachumlanej ve fusaku v kočáře. Používala jsem dětský krém na obličej nivea, jinak nic.
  • Citovat
  • Nahlásit
2625
11.12.19 09:32

Starší spával hlavně v kočáře a měli jsme psa, takže já chodila s lednovým dítětem ven v kočáru neustále. Když bylo mínus 20, tak jsem ho dala jen do kočáru a do studené chodby v baráku, ale i s měsíčním miminem jsem chodila v minusových teplotách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1370
11.12.19 10:26

Ve Skandinávii nechávají spát mimina venku běžně a mají tam o dost větší zimu. Oblíknout, možná nějaký krém do zimy (aby v něm nebyla voda) a do -15 bych to fakt neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat