Spánek miminko 6 měsíců

78
10.12.19 20:23

Spánek 6měsicu

Dobry večer,
Rada bych se zeptala.
Mala bude mit 6 měsicu. Doposud s nočnim spanim nebyl problem, vzdychodila spat okolo 6-7 hodiny večerni. Usina tedy u prsa (vim, že je to spatne)… nyni druhym tydnem, hned jak ji dam do postylky se probere a nechce spat.. usne az za 2-3hodiny… a to ji musim jeste nekdy nechat plakat (ikdyz mi ji je lito) aby se unavila… premyslim jestli treba nema hlad… je jen kojena ma 7,56kg
Tak nevim zda zkusit kasi nebo neco na noc…
nevim co s ni… ????????‍♀️
Uz jsem z ni vyčerpana…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5380
10.12.19 20:32

Zkus dávat pozdějí. Už nepotřebuje tolik spánku. Jak spí přes den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
10.12.19 20:33

Režim miminek se mění, az me překvapilo jak moc. Vždy jsem si na něco zvykla, a v tu chvíli se to změnilo :) Takže je možné, ze ted bude chodit spát později. Nenutila bych ji spinkat, ale ještě bych si s ni hrála, četla jí atd., pak se i více unaví a usne. Není to stroj, aby chodila spinkat pořád stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10728
10.12.19 20:43

Já bych řekla, že je to jen fáze. Miminkům se spánek strašně mění, u nás to bylo do roka tak každé dva měsíce jinak. Co je špatně na tom, že uspáváš u prsa? Dítě usíná spokojeně ve tvém náručí. A většinou usnou rychle. Já syna v roce odstavila a od té doby uspávám i přes hodinu. Jsou mu dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
10.12.19 20:59

Mam taky pulrocni a taky se mi to ted nejak zmenilo k horsimu. Uz jsem si to vyzkousela se starsim.
Ale opravdu se to jeste nekolikrat zmeni, takze je treba vydrzet. Momentalne asi davat spat o neco pozdeji.
A taky usina u prsa, nemyslim ze je to spatne, naveky to tak mit nebude :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9027
10.12.19 21:02

Promiň co to je za logiku nechat dítě řvát aby se unavilo :zed: jsou snad jiný možnosti, tohle je ta nejhorší co můžeš udělat. Režim miminek se mění každou chvíli. Taky sme s tím bojovali, ale třeba sme během chvíle pochopili že když nám malá spala třeba do půl 5 odpo tak nemělo cenu ji dávat spát ve 20h, ale až třeba ve 22h sme šli všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10728
10.12.19 21:05

@JancaS84 hele, můj syn měl období, kdy se vyloženě uřvával do spánku, trvalo to asi měsíc. Prostě nemohl usnout u prsa, v nosítku, v kočáře, u mě v posteli..nikde. Řval, dokud neodpadnul. Přešlo to stejně rychle, jak to začalo. Takže tohle třeba chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
11.12.19 09:55

@JancaS84 nenechavam ji plakat hodinu ⛔️ vydrzim to max. 3 minuty (kdyz to prezenu) a jdu za ni, pohladim ji, pochovam… nenechala bych ji plakat v kuse dlouho. Stejne nakonec, kdyz nemuze usnout- damsi ji vedle sebe…0

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
11.12.19 09:56

@Veru1987
Spi jeste tak 2-3× po hodine. V noci kdyz usne tak vydri spat v kuse i 5hodin. Jen se ted zhorsilo to nocni usinani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
11.12.19 09:58

@Aduš8 me to take nevadi- jen nektere maminkdy to odsuzuji. Je mazliva, takze ja jsem rada jdyz ji mam u sebe. Budu doufat ze to je jen obdobi :) a vse bude zase ok. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat