31 a ještě jsem nepracovala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:19
31 a ještě jsem nepracovala

Ahoj, tím se nechlubím, tím chci říct, že jsem asi v loju a nevím, co mám dělat. Mám VOŠ přes administrativu, byla jsem na pohovoru, kde mu to přišlo zvláštní, což chápu a samozřejmě se vyptával. Když jsem mu řekla důvod, že jsem pracovat nepotřebovala, jelikož můj bývalý přítel vlastní adv. kanceláře v NY, ztuhl mu úsměv a nejspíš usoudil, že já pracovat nikdy nebudu. No a já se teď bojím, že jsem totálně odepsaná a že to takhle bude všude. Myslíte si, že ve svým věku a bez prac. zkušeností mám šanci najít normální práci? Nebo už je to tak na hajzlbabu?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 05.08.19 20:21

Hajzlbaba pobavila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jasne, že máš šanci na práci. Jen to s tím přítelem bych úplně nezmiňovala. Řekla bych, že jsem dlouho studovala a zatím práci nepotřebovala. Každému může být jedno proč ;)

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 05.08.19 20:23
@mamina89 píše:
Hajzlbaba pobavila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jasne, že máš šanci na práci. Jen to s tím přítelem bych úplně nezmiňovala. Řekla bych, že jsem dlouho studovala a zatím práci nepotřebovala. Každému může být jedno proč ;)

Sry, ale lhát na pohovoru může fakt jen úplný vypatlanec.

Šáruší
Závislačka 4335 příspěvků 05.08.19 20:25

Tak řekni dlouhodobý zahraniční pobyt v USA.

mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 05.08.19 20:25
@Zumpa píše:

Proč lhát? Co je komu do toho? Řekla bych, že jsem pracovat nepotřebovala, ale dále bych to nerozebirala. To je lež? Vždyť je to pravda. :nevim:

Verun83
Extra třída :D 10372 příspěvků 05.08.19 20:25

Rekni, ze jsi studovala a pak jsi byla zenou v domacnosti. A ted by ses rada realizovala.
Nicmene, ano mit 31 let a nemit zadny zkusenosti vypada dost divne. Navic mas vek na deti.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15906 příspěvků 05.08.19 20:26
@Anonymní píše:
Ahoj, tím se nechlubím, tím chci říct, že jsem asi v loju a nevím, co mám dělat. Mám VOŠ přes administrativu, byla jsem na pohovoru, kde mu to přišlo zvláštní, což chápu a samozřejmě se vyptával. Když jsem mu řekla důvod, že jsem pracovat nepotřebovala, jelikož můj bývalý přítel vlastní adv. kanceláře v NY, ztuhl mu úsměv a nejspíš usoudil, že já pracovat nikdy nebudu. No a já se teď bojím, že jsem totálně odepsaná a že to takhle bude všude. Myslíte si, že ve svým věku a bez prac. zkušeností mám šanci najít normální práci? Nebo už je to tak na hajzlbabu?

no tak přítelem se nevytahuj na to fakt nebudou zvědavý, a v NY jsi nepracovala? že by jsi řekla že jsi dělala v cizině?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:26

@Zumpa tak ona nepsala, že mám lhát ne? Jinak já nevím, jak bych tu mezeru ve svým životopise měla okecat, je mi jasný, že je to divný a že se budou ptát proč

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 20:28

@ka2ka já se nevytahovala, nevěděla jsem, co mu mám odpovědět, když se dokola ptal

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18322 příspěvků 05.08.19 20:28

Pouzila bych,,rodinne duvody,,…Defakto nikomu neni nic do toho, jake si mela duvody nepracovat, tvuj zivot..A pak na radu prichazi si obhajit, proc pro ne chces pracovat atd, to uz je na tobe :pankac:.Ja taky odesla/vypadla z oboru s mela jsem pocit, ze v mem se to neodpousti a ejhle-jsem taky zpet :dance:

Příspěvek upraven 05.08.19 v 20:29

axelina
Závislačka 2810 příspěvků 05.08.19 20:28
@Anonymní píše:

zaleží co chceš dělat…asi vždy daji přednost nekomu kdo majiž nejake zkušenosti a pokud ne pak tomu bude odpovídat třeba plat… ale jsou pozice kam Tě vezmou všema deseti. třeba v pohostinství je nabídka veliká..a žádný pohovor se konat nebude. stačí čisty trestni rejstřík a pracovitost :mavam:

Elishka1
Závislačka 3325 příspěvků 05.08.19 20:28
@Zumpa píše:

a to ja bych třeba tvrdila, ze jsem cestovala, rozšiřovaly obzory apod., at to vypadá pozitivne

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 05.08.19 20:29
@mamina89 píše:
Proč lhát? Co je komu do toho? Řekla bych, že jsem pracovat nepotřebovala, ale dále bych to nerozebirala. To je lež? Vždyť je to pravda. :nevim:

V prvním příspěvku jsi psala o studiích, a to je lež. Pokud tohle nejsi schopná rozpoznat, tak si zajdi k lékaři.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15906 příspěvků 05.08.19 20:29
@Anonymní píše:
@ka2ka já se nevytahovala, nevěděla jsem, co mu mám odpovědět, když se dokola ptal

no a v NY jsi dělala nebo ne?
tak není potřeba říkat že je právník a kdesi cosi stačí říct, že jsi byla v cizině

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 05.08.19 20:30
@Anonymní píše:
@Zumpa tak ona nepsala, že mám lhát ne? Jinak já nevím, jak bych tu mezeru ve svým životopise měla okecat, je mi jasný, že je to divný a že se budou ptát proč

Psala, že máš říct, že jsi studovala, což je lež.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama