Nevyplacená část mzdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 16:47
Nevyplacená část mzdy

Zdravím maminky a holky! :)
Mám takovou prosbu. Za mesic cerven mi byla vyplacena mzda, avšak jsem si vsimla, ze asi o 1000,– mensi nez bych mela mit. Nemluvim o přescasech.
Zaměstnavateli jsem se samozrejme ozvala s tim, že mi ji vyplati az bude mit výplatnice. No.. jsou to uz dva tydny a zbytek výplaty ani výplatnice stale nemám.
Jak mám tento problém resit?
Mate některá zkusenost?
Dekuji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smoule.koule
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 03.08.19 17:20

Myslím, že můžeš počkat do 15.8. a pak podat okamžité zrušení pracovního poměru a předat to dál. Kam ale netuším.
Bez výplatnice si ale nemůžeš být jistá, jestli to tak opravdu je nebo ne. Třeba se ti strhlo něco jiného… :nevim: Na účetním bych si vyžádala výplatní pásku a podle toho jednala.

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 03.08.19 17:23

Tak třeba zaměstnavatel zapomněl, pokud nemá třeba 5 zaměstnanců stát se to může, jsou to taky jen lidi. Ještě bych se mu ozvala, případně účetní, zjistila si detail a pak teprve řešila nějakou výpověď a řešení přes inspektorát práce. Pořád to není nic, co se nemůže v klidu vyřešit normálně, ne?

eumedon
Extra třída :D 14618 příspěvků 03.08.19 18:37
@smoule.koule píše:
Myslím, že můžeš počkat do 15.8. a pak podat okamžité zrušení pracovního poměru a předat to dál. Kam ale netuším.
Bez výplatnice si ale nemůžeš být jistá, jestli to tak opravdu je nebo ne. Třeba se ti strhlo něco jiného… :nevim: Na účetním bych si vyžádala výplatní pásku a podle toho jednala.

Asi tak, ale první bych začal tou výplatnicí. Bez ní si nemůže být jista a nemůže dokázat, jestli je špatná částka na výplatnici a tu částku dostala celou zaplacenou, nebo jestli je částka na výplatnici správně a zaměstnavatel dluží část mzdy podle výplatnice.

Od toho se odvíjí další postup, protože v prvním případě riskuje, že okamžité zrušení PP bude neplatné. A jsou to dva různé typy žalob a sporů a soud je schopen rozhodnout v neprospěch zaměstnance, který okamžitě zrušil pracovní poměr, protože si myslel, že na výplatnici měl mít víc. Existuje judikát (dokonce NS), podle kterého institut okamžitého zrušení PP není určen k řešení sporů o to, kolik mělo být na výplatnici.

Takže první bych se staral o výplatnici, má na ni právo a už bych napsal písemnou výzvu.

Mám za to, že pokud bude výplatnice doručena později, než 15.8., bude se od data doručení výplatnice odvíjet tzv. subjektivní lhůta k okamžitému zrušení PP (která je 2-měsíční), protože před doručením výplatnice zakladatelka nemůže vědět, zda jí opravdu zaměstnavatel dluží část mzdy, a tudíž se nemůže dozvědět o zákonném důvodu k okamžitému zrušení PP.

Takže bych si ohlídal i důkazní situaci kolem data doručení výplatnice, pokud ji nedoručí do 15. 8.. Přinejmenším bych ho nějak dokazatelně k doručení výplatnice vyzval.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 03.08.19 19:10

@eumedon Asi tak.
Mě několikrát brigádnice taky psaly, že jim výplata došla špatně.
Já jsem si to zkontrolovala v počítači, kde se přihlašují, pak jsem to ještě ručně sama překontrolovala, překontrolovala kolik mají na výplatnici, kolik se jim poslalo a pak se došlo k několika problémům - buď se opravdu špatně spočítala mzda (tak se přepočítala a doposlala); špatně se poslala (takže se doposlala); brigádnice si do odpracovaných hodin započítala i neodpracované; brigádnice si do měsíce A započítala hodiny z měsíce B; brigádnice záhadným způsobem došla k tomu, že si zaslouží vyšší odměnu;brigádnice zapomněla na zdravotní, sociální a daně.
Naštěstí jsme vždy k nějakému výsledku došly.

Jednou nám na firmu přišel dopis, kde se brigádnice dožadovala zaplacení jí „odpracovaných“ hodin. Zároveň s tím chtěla i odstupné dle průměrného výdělku - výpověď dala ona, byla u nás na DPP. Při nezaplacení hrozila okamžitým ukončením(nehledě na to, že výpověď už dávno dala a ta byla přijata, ikdyž jsem ji musela vlastně přepracovat) a soudem.
Takže vím, že něco jako okamžité zrušení asi existuje, ale jak se v něm postupuje, vůbec netuším. Naštěstí to teď minimálně tři roky nemusím řešit.

eumedon
Extra třída :D 14618 příspěvků 03.08.19 19:28
@smoule.koule píše:
@eumedon Asi tak.
Mě několikrát brigádnice taky psaly, že jim výplata došla špatně.
Já jsem si to zkontrolovala v počítači, kde se přihlašují, pak jsem to ještě ručně sama překontrolovala, překontrolovala kolik mají na výplatnici, kolik se jim poslalo a pak se došlo k několika problémům - buď se opravdu špatně spočítala mzda (tak se přepočítala a doposlala); špatně se poslala (takže se doposlala); brigádnice si do odpracovaných hodin započítala i neodpracované; brigádnice si do měsíce A započítala hodiny z měsíce B; brigádnice záhadným způsobem došla k tomu, že si zaslouží vyšší odměnu;brigádnice zapomněla na zdravotní, sociální a daně.
Naštěstí jsme vždy k nějakému výsledku došly.Jednou nám na firmu přišel dopis, kde se brigádnice dožadovala zaplacení jí „odpracovaných“ hodin. Zároveň s tím chtěla i odstupné dle průměrného výdělku - výpověď dala ona, byla u nás na DPP. Při nezaplacení hrozila okamžitým ukončením(nehledě na to, že výpověď už dávno dala a ta byla přijata, ikdyž jsem ji musela vlastně přepracovat) a soudem.
Takže vím, že něco jako okamžité zrušení asi existuje, ale jak se v něm postupuje, vůbec netuším. Naštěstí to teď minimálně tři roky nemusím řešit.

To je jiný případ zřejmě. Přepokládám, že zakladatelka není brigádnice, ale v pracovním poměru a zaměstnavatel písemně uznal, že ví, že jí neposlal plnou mzdu.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 03.08.19 19:32

@eumedon Snad ano. Přidávala jsem to jen pro zajímavost, že opravdu chyba může být kdekoliv.

Sojkka
Závislačka 2621 příspěvků 04.08.19 00:08
@Anonymní píše:
Zdravím maminky a holky! :)
Mám takovou prosbu. Za mesic cerven mi byla vyplacena mzda, avšak jsem si vsimla, ze asi o 1000,– mensi nez bych mela mit. Nemluvim o přescasech.
Zaměstnavateli jsem se samozrejme ozvala s tim, že mi ji vyplati az bude mit výplatnice. No.. jsou to uz dva tydny a zbytek výplaty ani výplatnice stale nemám.
Jak mám tento problém resit?
Mate některá zkusenost?
Dekuji :mavam:

Co znamená: všimla jsem si, že mám o 1000,– méně. Když jsi tedy výplatnici nedostala, tak usuzuješ podle toho, co ti přišlo na účet nebo si výplatnici dostala, nesedí ti to a čekáš na novou?
Jestli se ti to nezdá, máš právo požadovat předložení podkladů na základě kterých vypočetli mzdu. Max. lhůta pro vyplacení mzdy a předložní výplatnice je u mzdy za červen 31.7.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 10:22

@Sojkka nesedí mi to právě podle odprac. hodin, podle mzdy, kterou dostala kolegyně a upozorňuji, že delame to same a máme stejnou smlouvu i mzdu. A jinak mi i zaměstnavatel sám rekl, ze vi, ze mi neposlal celou částku, ze nevedel kolik to má být.
Výplatnice tedy nemám. U nás se dostávají mozna tak po dvou mesicich a to prehanim.. ikdyž je clovek požaduje.

Sojkka
Závislačka 2621 příspěvků 04.08.19 10:42

Neposuzuj svou výplatu podle kolegyně. I kdyby jste měly stejnou hr. mzdu, tak finální čistou ovlivňují další věci: slevy, doplatky, srážky, stravenky,… Mohla tam být nemoc, dovolená,…
Jak jsem psala výše. Zítra si vyžádej podklady pro výpočet. Není normální, aby zaměstnavatel nevěděl kolik poslat.

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 04.08.19 11:49
@Anonymní píše:
@Sojkka nesedí mi to právě podle odprac. hodin, podle mzdy, kterou dostala kolegyně a upozorňuji, že delame to same a máme stejnou smlouvu i mzdu. A jinak mi i zaměstnavatel sám rekl, ze vi, ze mi neposlal celou částku, ze nevedel kolik to má být.
Výplatnice tedy nemám. U nás se dostávají mozna tak po dvou mesicich a to prehanim.. ikdyž je clovek požaduje.

No, tak vidíš, je si vědom pochybení, tak bych se mu jen připomněla. Přijde mi to jako zbytečná kovbojka, i když je pravda, že ten systém se zdá být dost chaotický. Taky bych mu řekla, ze bych svoji mzdu dostávala ráda v celku a ne na etapy, že do práce taky nechodíš na etapy… :palec:

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 04.08.19 11:50

@Sojkka Je, pardon na citaci, nejak mi to uteklo, ale patřilo to zakladatelce :roll:… dneska nemám den :mrgreen:

eumedon
Extra třída :D 14618 příspěvků 04.08.19 20:25
@Tiffany1 píše:
Přijde mi to jako zbytečná kovbojka, i když je pravda, že ten systém se zdá být dost chaotický.

To, že jí vadí, že výplatnice dostává s dvouměsíčním zpožděním a zaměstnavatel ani do splatnosti mzdy sám neví, kolik má činit její částka, mi tedy jako „dělání zbytečné kovbojky“ ze strany zaměstnance opravdu nepřijde.

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 05.08.19 05:05

@eumedon Myslím, že jsem k tomu napsala další text, který říká, že je to zvláštní přístup. Ale dávat rovnou okamžitou výpověď a řešit věc přes příslušné úřady, když je to celé v řešení, zaměstnavatel dokonce pochybení uznal, to mi příjde jako kovbojka prostě, no :mrgreen:.
Zřejmě máme každý jinak posunutý práh toho, jak vnímáme nepřekonatelný problém, jež za mě musí řešit třetí strana. :kytka:
Nehledě na to, že mám dojem, že ani Zakladatelka sama o nějaký zásadní konflikt nestojí. Jen jí vadí liknavosti zaměstnavatele a tu chce řešit. Tak ta se dá řešit verbální komunikací a jasně vymezenými pravidly, s tím, že výpověď je snad až poslední varianta, ne? :roll:

eumedon
Extra třída :D 14618 příspěvků 05.08.19 11:29
@Tiffany1 píše:
@eumedon Myslím, že jsem k tomu napsala další text, který říká, že je to zvláštní přístup. Ale dávat rovnou okamžitou výpověď a řešit věc přes příslušné úřady, když je to celé v řešení, zaměstnavatel dokonce pochybení uznal, to mi příjde jako kovbojka prostě, no :mrgreen:.

Myslím, že zakladatelce je lhostejné, jak ti to přijde a jaký máš práh vnímání. Na to se ani neptala.

Píšu o právních konsekvencích, ne o dojmech.

Ale sám bych byl dost nervózní z toho, kdyby měl zaměstnavatel mzdové účetnictví v takovém chaosu, že by nebyl schopen splnit nejen finanční, ale ani administrativní zákonné povinnosti vůči mně. Znamenalo by to totiž, že možná nebudu schopen já splnit některé povinnosti vůči státní správě nebo dalším osobám. Například vůči finančnímu úřadu (když mne vyzve k podání daňového přiznání), úřadu práce (když budu muset okamžitě zrušit pracovní poměr a jít na ÚP), nebo vůči novému zaměstnavateli (dodá mi včas zápočtový list?).

To, že si je vědom pochybení, je sice krásné, ale není to koksovatelné. Za to si nekoupíš ani rohlík v samošce.

Nepíšu, že má okamžitě zrušit pracovní poměr („okamžitá výpověď“ je nesmysl), ale odkdy dokdy na to bude mít právo. Zda tohoto práva využije, nechávám na ní.

A valně se mi nelíbí takové to navážení se, kdy se někdo na něco zeptá a někdo jiný, aniž by o tématu něco věděl, mu místo rozumné rady napíše, že „z toho dělá kovbojku“.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama