31tt cervix score 4

Anonymní
19.12.20 08:56

31tt cervix score 4

Ahoj, je v pořádku, když mám v 31tt cervix score 4? dotror nic neříkal, ale pak jsem trošku hledala na iternetu a našla jsem, že to může značit předčasný porod? Už jsem po jednom porodu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18968
19.12.20 11:55

Není to v pořádku. Já měla v 33tt 3/4 s vykřičníkem a do čtyř dnů jsem porodila. Měla by jsi ležet. V pondělí si k lékaři zavolej a prober to s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12697
19.12.20 12:25

Určitě přísný klidový režim a v pondělí volat lékaři a pořádně to s ním probrat. Ono CS je dost orientační. Spíš záleží na změření čípku ultrazvukem a i to nemůže přesně říct kdy porod nestane. Ale ty máš opravdu ještě na porod čas, takže proto ležet a ležet. Uklidním tě tím, že já jsem v termínu a CS 7 už mám čtrnáct dní a týden předtím už bylo CS 4. Od včera CS 10 a držím. To ale neznamená to brát na lehkou váhu, protože ten porod se odhadnout nedá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.12.20 19:30

Jsem 34tt a sc 4-5. Mám rizikové těhotenství, hrozící předčasný porod. Ale pořád drzim :) od 26tt mám klidový režim kvůli předčasným kontrakcím. Dr. Na prohlídkách mi říká, že čípek stále drží, takže je to v pohodě. A taky že vícerodičky jsou více otevřený a ten čípek rychleji měkne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat