32tt moc aktivní mimčo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
25.11.21 16:30

32tt moc aktivní mimčo

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli jde o normální věc nebo jestli se mám nějak bát.
Jsem v 32tt prvorodičkya, a poslední 2 dny je dítě podezřele aktivní, jakože třeba hodinu kope a další hodinu spí 😃 ale kopance jsou intenzivnější 😃 než byli nevím jestli to je placentou uloženou ve předu a rostoucím břichem, nebo jestli to je tím že roste a má min prostoru a musí se otočit za každou cenu nevím no😅
A už se začíná stávat že je strašně dlouho vzhůru ( poslední dobou jim hodně sladkého, a pritel mi přinesl asi 3× strašně studené sladké pití, tak jestli to náhodou nebude tím)
Kontrolu mám příští týden tak nevím jestli mám nějak vyšilovat, nebo si to ba naopak užívat 😃…
Ke všemu sem dlouho doma tak hodně čtu, tak se se hodně bojím že by to mohlo být něco na styl zamotany pupečník, nebo uzlík na pupečníku, předčasně odloucenii placenty. 😳
Ještě jedna věc, před dvouma tydnama sem byla na očkování proti Covidu, první dva dny dítko jen spalo, tak jestli náhodou jen tedka nedohnava strávený čas 😃

Proto bych se ráda zeptala na vaše zkušenosti, nebo váš názor, ať nemusím zbytečně pelášit plašit a stresovat se nad normálním vecma. 😃 👍 Předem děkuji za odpověď či názor mamky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
768
25.11.21 16:35

Dcerka byla taky hodně aktivní. Byla jsem ráda, když mi dala hodinku, kdy jsem o ní nevěděla. Když jsem ležela, tak mi dokázala několik hodin dělat vlny na břichu. Čím vyšší týden, tím víc už to bolelo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4462
25.11.21 17:26

Musis dat na svoju intuiciu. Bola som teda uz na konci tehotenstva. U 1.dcery slo skutocne o boj o zivot. U druhej to bolo pretocenie sa zadkom dole (to som sla teda vysilovala a pre istotu ma na 2 noci hospitalizovali), ked to udelala druhyx a pretocila sa zas hlavou dole, tak uz ma to nechalo chladnou. Takze to moze byt cokolvek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
641
25.11.21 18:41

Dnes to mám úplně stejně jako Ty, a taky jsem z toho taková neklidná… 33. týden, pohyby cítím skoro celý den, s přestávkami, není to bolestivé… První dítě o sobě dalo vždy vědět max. večer, tam to byly zase jiné nervy. Na kontrolu jdu za týden ve středu.. Tak se tu třeba něco dozvíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
25.11.21 19:23

Mi povídej….
Mě malá i v noci 10× vzbudí, jak je živá. Přes den ji cítím minimálně 3× za hodinu. Když jsem to říkala doktorovi, tak prý je normální, že je 20 minut aktivní a 20 minut spí a tak se to střídá :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
182
25.11.21 23:06

Taky mi od 31.tydne prjnde mkmco aktivnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...