Hamilton v 38tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 15:11

Hamilton v 38tt

Ahoj holky dneska jsem v 38tt a doktorka mi nabidla provedeni hamitloniva hmatu. Jelikoz kvuli zdravotnim problemum co mam nesmim prenaset byl mi nabidnut souhlasila sem. Zajima me kdo ste tim podstoupil kdy se vam spustil porod? Co vsude ctu tak hodne holek pise ze hamilton nefunguje.
Zatim jen lehce spinim jak mi doktorka rekla ze se stane a boli me trosicku v zadech nad zadkem a obcas pichne lehce v brise. Kdyz se mi nerozjede do tydne porod tak ve ctvrtek nastupuji do nemocnice
Byla bych rada kdyby fskt zabral a mala uz tu snama byla
Hezky den preju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
108
25.11.21 15:15

Ahoj, me nezabral. Rodila jsem az 4 dny po nem. Ale nekomu s tim pohne raz dva :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
25.11.21 15:22

Mne ho delali v patek, porodila jsem v utery. Nezabral, rodit jsem zacala az po ricinovem koktejlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
25.11.21 15:27

Ahoj, mě ho udělali ve čtvrtek kolem poledne, lehce jsem spinila a pobolivako mě břicho. Od půlnoci jsem začala mít pravidelně kontrakce po deseti minutách, v pátek ráno jsme jeli do porodnice (kontrakce cca po 3-5 minutách) a odpoledne se dcera narodila. 😀 Nevím, zda to Hamilton urychlil, ale u mě se povedlo. Taky jsem potřebovala porodit a neprenaset, aby miminko nebylo moc velké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65238
25.11.21 15:36

3× dělaný a nikdy nepomohl :think: jak prcek není nachystaný, vše je marné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9057
25.11.21 15:44

Já jsem si o něj řekla v den termínu a zabral perfektně. Za 5 hodin byl syn venku. Už při deště domů jsem cítila nepravidelné kontrakce a jak jsem došla domů, dorazila jsem tašku synovi na hlídání a volala muže, že rodím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
25.11.21 16:01

Ahoj, já ho u první měla 38+4 a pak 39+4 nezabral a stejnak jsem přenášela, až v den kdy jsem měla jít na vyvolávačku tak se mi to rozjelo, ale když mimčo ještě nechce, tak to s ním ani nepohne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34384
25.11.21 16:13

Dceři nepomohl a její doktorka jí říkala, že si dělala soukromý průzkum u svých pacientek a vyšlo jí to tak 50 na 50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
25.11.21 16:46

Kamarádce pomohl, ale já bych k tomu byla víc skeptická, ta ovšem měla mimčo úplně ukázkově velké. Myslím si, že když miminko není připravené, tak ven jen tak nepůjde. Jiné kamarádky miminko bylo nedonošené a vyvolávání ji trvalo 2 dny v nemocnici všemi možnými bolestivými způsoby.
Držím palce, ať se to povede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34384
25.11.21 17:42
@Malineka píše:
Kamarádce pomohl, ale já bych k tomu byla víc skeptická, ta ovšem měla mimčo úplně ukázkově velké. Myslím si, že když miminko není připravené, tak ven jen tak nepůjde. Jiné kamarádky miminko bylo nedonošené a vyvolávání ji trvalo 2 dny v nemocnici všemi možnými bolestivými způsoby.
Držím palce, ať se to povede.

dcera přenášela 11 dní, malý přes 4 kg a hamilton nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
25.11.21 18:18

@vokishka tak nevím :think: já moc nejsem pro tady ty zásahy do vyvolání porodu, pokud to není doopravdy nutné. Jak jí ho nakonec vyvolali? Tabletkami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34384
25.11.21 18:47
@Malineka píše:
@vokishka tak nevím :think: já moc nejsem pro tady ty zásahy do vyvolání porodu, pokud to není doopravdy nutné. Jak jí ho nakonec vyvolali? Tabletkami?

nijak, začalo to v noci samo den před vyvoláním. Ale bylo to týden po druhém hamiltonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 22:15

Když není minco připravené.. nevyzene ho nic.. mě kvůli náhle zvýšenému tlaku vyvolávali ve 39tt.. narvali do mě vše možné a nakonec jsem musela na císaře, protože prostě nic :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat