Průběh covidu v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 10:45

průběh covidu v těhotenství

Ahoj, holky zajímá mě jaký jste meli průbeh covidu v těhotenství? jestli miminko bylo v pořádku? moc děkuji. Já si ted procházím strevními potížemi a mam trochu obavy. :srdce: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
267
25.11.21 11:08

Tech diskuzi je tu uz opravdu hodne. Staci se podivat :zed:

Ale abych odpovedela… Kazdy to ma jinak. Znam pripad, kdy (pry) kvuli kovidu o miminko prisla. Ja mela treba lehky prubeh bez teplot, takze u me OK. Kazdy to ma vazne jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
25.11.21 11:15
@Anonymní píše:
Ahoj, holky zajímá mě jaký jste meli průbeh covidu v těhotenství? jestli miminko bylo v pořádku? moc děkuji. Já si ted procházím strevními potížemi a mam trochu obavy. :srdce: :andel:

Taky jsem měla covid asi před třemi týdny a vše dobrý jako nebylo mi dobře ale teploty jsme neměla jsem teď na konci druhého trimestru a miminko by mělo být ok ale asi jak píše přede mnou každý to může mít jinak a já jsem teda ještě očkovaná tak nevím do jaké míry to ovlivnilo ten průběh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
25.11.21 11:20
@Anonymní píše:
Ahoj, holky zajímá mě jaký jste meli průbeh covidu v těhotenství? jestli miminko bylo v pořádku? moc děkuji. Já si ted procházím strevními potížemi a mam trochu obavy. :srdce: :andel:

Já vim, že jeden čas byly střevní potíže příznak covidu, ale za poslední dobu jsem to u varianty delta a delta plus neslyšela.
Ale nesedim na statistickém úřadě a nevyhodnocuji poměr nahlášených příznaků :lol:. Jen, že mi přijde, že teď má téměř každý opravdu “virózy” s lehčím nebo těžším průběhem. Dokonce ani o bezpříznakových jsem moc neslyšela. Ale vzhledem k počtu nakažených jich asi bude hodně. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
25.11.21 11:23

@Bubllenka děti bývají bezpriznakovy moje děti dvě ze tří příznaky neměli i když u nejmladší dcery ta měla právě ten průjem ale nevím jestli to vůbec bylo covidem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
25.11.21 11:24

Bolely mě klouby, zvýšená teplota, kašel, únava. Miminko je v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18768
25.11.21 11:34

Nevěděla jsem o něm. Mala je ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
25.11.21 11:54

Měla jsem covid v 9 týdnu skoro bez příznaků jen jeden den mi bylo špatně a pak vše zmizelo a ztratil se mi čich. Nyní jsou malé 4 měsíce a bez následků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 12:49
@Anonymní píše:

Pokud máš obavy, nech se testovat, nebo Covid máš? Jinak z mého okolí znám případ, kdy to dopadlo špatně ( cca půlka těhotenství )

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 15:42

@JancaS84 já střevní potíže únava a už i zvýšená teplota :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
26.11.21 10:50

Já jsem ho dostala ve druhým trimestru, neočkovaná a sláva bohu lehký průběh bez teplot, miminko v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.21 11:52

@Kaarolinetta Taky nejsem očkovaná právě:( mám 3mesice do porodu tak jsem jít nechtěla už. A půjdete po porodu?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat