32tt - občasné tlaky

Anonymní
6.9.11 18:55

32tt-obcasne tlaky

ahoj,jsem 32tt,od rana mam takovy divny :think: pocit,obcsnou bolest bricha-jakoby na menstruaci a obcasne tlaky,, :zed: nevim jak to mam napsat,, :zed: -v pochve i jakoby v konecniku a celkem dost mi tvrdne bricho-to mi tvrdne uz dyl beru magnesia ale dneska je to naky divny-prosim o zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.9.11 18:59

jeste jsem zapomela-pri chuzi ujdu tak 3 metry a musim se zastavit a rozdejchat to tvrdnuti a do schodu je to taky parada :pocitac: ,chodim jak snek ale to uz tak tyden na kontrolu jdu az 19.9.nevim mam jit driv ????abych tam zas nechodila s kazdou hlouposti :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
16631
6.9.11 19:02

Pokud cítíš tlaky na konečník a je to prostě „divný, jiný“ jeď na pohotovost. Je zbytečný si nechat takhle brzy rozjet porod.

Byla bych radši za hysterku než něco podcenila.

Ano,můžou to být poslíčci a taky nemusí. Nikdo ti tu neřekne jestli se pomalu otvíráš a nebo ne.

Drž se a ať ještě chvilku vydržíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2451
6.9.11 19:03

Ahoj,měla jsem taky tvrdnutí břicha,brala jsem asi od 6.měsíce magnesium,bylo to fakt někdy nepříjemné,taky jsem byla asi dvakrát pro jistotu na kontrole,nikdy se naštěstí nic nedělo,ale raději jeď,nikdy nevíš,oni ti nevynadají,neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.9.11 19:06

a nemuze byt ten tlak v konecniku-treba ze zacpy?,??? to je asi blbost

• Nahlásit
  • Citovat
16631
6.9.11 19:07
Anonymní píše:
a nemuze byt ten tlak v konecniku-treba ze zacpy?,??? to je asi blbost

Samo může, ale tlaky na konečník tě budou provázet většinu doby porodu, takže neriskuj - ty sama od sebe poznáš jak je na tom čípek a jestli jsou to opravdu střeva ??Když se ti v břiše mele mimi ??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2451
6.9.11 19:08

to je asi blbost :lol: neboj a jeď a dej vědět,držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
6.9.11 19:14

to vypadá na poslíčky bereš ještě magnézko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
6.9.11 19:25

Já si taky myslím, že to můžou být poslíčci, měla jsem to ve 29 týdnu úplně stejné. Ale pokud to trvá, raději bych zajela k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13857
6.9.11 19:55

bud to jsou poslíčci nebo rozjíždějící se porod. radši bych jela na kontrolu na pohotovost. teplou sprchu radši vynech, kdyby to byl porod, tak se tu uspíší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.9.11 20:11

Co vravela doktorka na kontrole? Mne ze vraj makne cipok a porodim o tri tyzdne miesto o styri .. tu noc mi praskla voda …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
6.9.11 21:44

Ahojky,
já bych nečekala a jela na pohotovost. Mě tohle dělalo poprvé ve 24tt a zastavovali porod. Držím pěsti a dej vědět, jak jsi dopadla. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama