33tt horečka 2 dny.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucyanglie
Povídálka 28 příspěvků 19.01.19 19:53
33tt horečka 2 dny.

Ahoj prosím o radu nebo možná spíš jen o uklidnění. Už dva dny ležím s teplotou 38-39 a nemyslím si že by to zítra mělo být lepší. Samozdrejme se dopuju paralenem ale nemáte odskousene něco co by pomohlo? Jinak žádné jiné příznaky nemám jen tu teplotu. A nemůže to nějak uškodit miminku? Děkuju ????

Přečtěte si článek: Nachlazení v těhotenství: Co uleví?

Reakce:
TRG
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 19.01.19 22:51

Mám to samé, 33 TT, jen teploty max 38,0. (Obecně mám ale teplotu nižší a na horečky netrpím.) Myslím, že 39 je už dost, ale 38 ještě jde. 39 bych řekla, že v 3. trimestru už nebude vadit tolik a že by to vadilo až když by to trvalo déle, ne ve vlnách (než zabere paralen), ale rozhodně bych všechno nad 38 nebo 38,5 srážela. Tipuju to u sebe na virózu, mám k tomu jen rýmu. Dvouletý syn měl teď prakticky to samé, dva dny horečky, jeden den teplota a šmitec. Tak doufám v to samé. Kdyby ne, pojedu v úterý k obvoďákovi. Bohužel neumím poradit, co jiného krom paralenu, mně stačí. To by ti ale mohli poradit i po telefonu v nemocnici / u doktora. V lékárně bych se neradila, tam bývají až moc opatrní a nedoporučí většinou ani to, co doktor pak bez problémů dovolí (např. kapky do nosu). Kdyžtak se poděl o tip. :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 6113 příspěvků 25 inzerátů 20.01.19 00:15

Já teď měla 38,5,tak jsem to večer srazila paralenem. Pak k ránu to zas vyskočila, tak si vzala druhý, Ráno šla raději k doktorce a dostala jsem antibiotika, protože mám zánět dutin. A to jsem ani nepotřebovala smrkat, jen jsem cítila občas v nich bolest a hlava mě trochu bolela. Ani mě to nenapadlo, že je to na antibiotika…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >