33. týden křeče v břiše

347
30.7.13 15:34

33týden křeče v b

Ahoj holky měla jsem dva dny celý den v kuse křeče v břiše jakoby MS ale trvalo to pořád v kuse, tak sem jela na pohotobost. Nález žádný neotvírám s nic. Zůstala jsem tady na pozorovaní a nasadili mi magnesko do žili jako kapak a železo že bych tu měla být tři dny a že by to mělo zabrat. Zítra by mě měli pustit ale mě to nějak nezabralo bolí mě to pořád už ne celý den ale třeba hodku pak dvě klid a tak. neměli jste to nějaká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15419
30.7.13 15:37

Křeče…nevím, čemu přesně říkáš křeče, ale silnou MS bolest i dva tři dny skoro v kuse ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
30.7.13 15:38

@dani24687 a pak te to preslo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
30.7.13 15:39
@mishka231 píše:
@dani24687 a pak te to preslo??

jo, přešlo, nikam jsem nejela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
30.7.13 15:39

Ms bolesti až křeče jsem od 30tt měla běžně už ani nevím zda mě to do porodu někdy přešlo

• Nahlásit
  • Citovat
15419
30.7.13 15:41

Tak já to měla třeba dva dny v kuse, pak zas pár dní nic, pak jen pár hodin, pak zas třeba dva dny v kuse a tak až do porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
30.7.13 15:47

@mishka231 já měla v 32tt dva dny takové zvláštní bolesti, něco jako bolest MS, ale žádná trága. Jela jsem a byl to rozbíhající se porod, ležela jsem asi tři dny na Jipce, pak asi 14 dní na normálním pokoji, potom domů a rodila jsem v termínu ;) je dobře že jsi jela, radši párkrát výlet do nemocnice než předčasný porod :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
ikyki
30.7.13 15:50

@Jasněnkaa taky jsem radši letěla ale dali magnésko na polykání a šupala jsem domů

• Nahlásit
  • Citovat
347
30.7.13 15:52

No mě to bolelo proste 24hodin denne. po tech kapackach treba boli dve hodky pak zas hodka klid a tak. zitra bych mela jit domu tak nevim co mi na to rekne primar..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
30.7.13 15:56
@mishka231 píše:
No mě to bolelo proste 24hodin denne. po tech kapackach treba boli dve hodky pak zas hodka klid a tak. zitra bych mela jit domu tak nevim co mi na to rekne primar..

to máš těžký u jedný ženský to může být začínající porod u druhý to nemusí být vůbec nic, držím palec ať je vš ok

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
30.7.13 15:57
@ikyki píše:
to máš těžký u jedný ženský to může být začínající porod u druhý to nemusí být vůbec nic, držím palec ať je vš ok

souhlasím, je to individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
1570
30.7.13 19:12
@mishka231 píše:
Ahoj holky měla jsem dva dny celý den v kuse křeče v břiše jakoby MS ale trvalo to pořád v kuse, tak sem jela na pohotobost. Nález žádný neotvírám s nic. Zůstala jsem tady na pozorovaní a nasadili mi magnesko do žili jako kapak a železo že bych tu měla být tři dny a že by to mělo zabrat. Zítra by mě měli pustit ale mě to nějak nezabralo bolí mě to pořád už ne celý den ale třeba hodku pak dvě klid a tak. neměli jste to nějaká?

Ahoj, měla sem to samé a domů odcházela s léky na zánět močáku. Nechci být za chytrou jen jestli ti vyšetřili moč? Já takhle měla zánět močáku a objevil po nemocnici můj gyndr na kontrole díky tomu sem prý porodila dřív, ale nechci tě strašit já to měla komplikovanější. Přeji at to brzy přejde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
30.7.13 19:13

Chtěla jsem napsat že můj gyndr den před propuštěním měl v nemocnici službu - jen aby nedošlo k nedorozumnění :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
30.7.13 20:01

@kikoška85 ahoj jo krev a moč mi brali hnedka po nastupu do nemocnice, a vlastne zistili mi nejakou infekci tak zavadim cipky tak mozna jeste stoho jestli ta bolest nebyla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama