34+6tt docela silné pohyby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 18:48
34+6tt docela silné pohyby

Holky dneska odpoledne mám docela silné pohyby je to možné v tomhle týdnu? Pomalu nonstop dneska ????je nějaký aktivní

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:
fly.zuzka
Kecalka 138 příspěvků 26.04.19 20:56

Možné to je, může být aktivnější a vztekat se např. ze tam má už málo místa. Ale zároveň to může znamenat i to, že má omotany pupečník kolem krku.Ale s tím druhým díky bohu zkušeností nemám, jen jsem o tom kdysi četla. Takze když jsi nervózní, tak si zajdi raději na pohotovost.

fiona313
Echt Kelišová 9258 příspěvků 26.04.19 20:58

Jela bych raději do porodnice. Raději zbytečně, než pozdě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 21:01

Holky, cítím ho, min. Už ale i teď tak to určitě bude v pohodě, a dneska sme se s přítelem i nepohodli tak to trochu prisuzuji k tomu jestli nebyl nervni semnou během dne

Dany.dee
Stálice 94 příspěvků 26.04.19 21:19

Já jsem 35+4 a mám to stejně, někdy se celý den ani nehne a jindy vyvádí jako by tam měl kopačák. Například dnes se vrtěl i při chůzi, což normálně nedělá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 21:20
@Dany.dee píše:
Já jsem 35+4 a mám to stejně, někdy se celý den ani nehne a jindy vyvádí jako by tam měl kopačák. Například dnes se vrtěl i při chůzi, což normálně nedělá.

Nooo už ať jsou prcci venku ze jo je to síla :D ja ho mám normálně taky klidnejsiho dnesk to byl teda extrém

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 21:21
@Dany.dee píše:

Ale teď už to zase nějak ustalo a je klid díky bohu :D

Dany.dee
Stálice 94 příspěvků 27.04.19 00:16
@Anonymní píše:
Nooo už ať jsou prcci venku ze jo je to síla :D ja ho mám normálně taky klidnejsiho dnesk to byl teda extrém
Často si říkám ať už je venku, obzvlášt když dostanu jednu pořádnou do žeber, ale pak si říkám že je lepší jedna rána než probrečená noc. Člověk si nevybere. Na každém tom období je něco hezkého i něco co by jsme rády vynechali :D
Váš příspěvek
Reklama