3,5 letý syn se připočůrává

Anonymní
13.3.17 14:42

3,5 lety syn se připočurává

Ahojte maminky :mavam: Mám takový dotaz..už mě to opravdu trápí..jde o to že muj 3,5 letý syn si pořád ucrbává do trenek, vždycky mi řekne že chce čůrat až když má crblé zhruba ve velikosti desetikoruny :nevim: Myslíte že to mám nějak řešit? nebo v čem může být problém? Měli jste to někdo taky tak? Moc děkuji za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
13.3.17 14:49

Problém není v ničem, řešit není co, v tomto věku je to fyziologické. Většinou za to mohou ještě nedokonalé, neukončené spoje mezi močákem a mozkem, dítko si jednoduše vzpomene na záchod pozdě, až když to jde spadnutí, někdy je příliš zabrané, nic nenormálního. Měla jsem to u mladšího synka taky, přešlo to samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 15:07

Když byl syn mladší, taky to tak míval. Prostě letěl na poslední chvíli, už když mu to „skoro teklo“. Postupně se srovnal. Jak dlouho to trvalo netuším, to si nepamatuju, ale třeba tři čtyři měsíce? Nevím přesně, nepamatuju se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
546
13.3.17 15:39

Syn to taky měl, spravilo se to samo. Trvalo to půl roku, maximálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
13.3.17 16:51

Taky to tak mladej měl nějakou (docela dlouhou) dobu. O hodně se to zlepšilo, když jsem mu začala dávat sušený brusinky (prý jsou dobrý na močový cesty).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15132
13.3.17 17:04

Syn to měl a občas i má nyní. Je cca o rok starší než tvůj, 4,5 let. U nás to bylo, že běžel na záchod na poslední chvíli, mnohdy ještě před půl rokem byl schopný hrát si tak zaujatě, že se počůral. Už se to dost zlepšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama