35tt šílený tlak v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Baja94
Nováček 1 příspěvek 03.06.19 08:00
35tt sileny tlak v podbrisku

Ahoj holky chci se zeptat jsem 35+2 a byli jsme na vylete jely jsme 2 hodiny autem a ja jsem pak nemohla vylezt a strasne silny tlak v podbrisku ne jak pri ms uplne sileny jsem musela byt v predklonu a pak asik 10 minut nez jsem to rozchodila pri chuzi me to sem tam zabolelo jely jsme zpet a to same ale horsi ze mi i slza ukapla ale zase jsem to rozchodila a pak doma jak jsem lezela tak sem tam jak jsem sla treba na wc tak trosku to bolelo tak ja nevim cetla jsem hodne diskuzi ale vsude baby pisou ze bolest jak pred ms a to mi teda vubec jako bolest pred ms neprisla a to jsem mela cca co 3 mesice menzes a to jsem u teho taky umirala.. Zitra mam kontrolu tak uvidime prominte mi za chyby:D

Reakce:
Lada84
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 03.06.19 08:14

Možná ses malinko otevřela :think: U druhého těhotenství jsem v podobném týdnu na Silvestra scházela parapet u okna a blbě doslapla, přišla hodně silná bolest těsně nad sponou, trvala tak pět minut a měla jsem co dělat abych neřvala, jeli jsme do porodky a řekli, že jsem na 2cm a buď se to rozjede, nebo to tak zůstane. Naštěstí zůstalo..

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.06.19 08:15

Nejezdi v závěru těhotenství tak dlouhé cesty autem. To je vše.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 03.06.19 09:35

@Baja94 Dlouhé sezení mi způsobuje bolest snad naprosto všeho od kyčlí až po stydkou sponu. Netrav tolik času vsedě, přeci jen to dítě už neváží pár set gramů.

Váš příspěvek
Reklama