36tt bolest, CS 0

204
20.10.19 14:34

36tt bolest, CS 0

Ahoj holky, mám víc otázek. Jsem prvorodička..
1.jen teoretická - jaké CS jste měli k porodu a jak rychle se vám změnilo CS z 0 na porod (vím že CS není pak už úplně vypovídající, tak mě zajímají vaše zkušenosti)..já jsem teď téměř ve 37tt a CS 0.
2. Dneska mě celý den dost píchá do spodku, občas i do podbřišku. Je to asi normální, ze? Je jedno jestli ležím nebo sedím nebo něco dělám.
Díky za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2269
20.10.19 14:55

U prvniho jsem mela cs 0 do 37tt. 38tt cs 3, porod za 4 dny. Koukam do prukazky :) to pichani a dloubani to je urcite jak se to dole upravuje, kdy jdes na ko, uvidis treba uz bude nalez cs jiny… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8608
20.10.19 15:03

@Kiwijeta jsem 31 tt, to pichani a pobolivani mám taky. Nic ale nenasvědčuje porodu, naštěstí. Včera jsem byla kontrole. Docela jsem se bála.
CS he přesně co? U mě čipem a vše tak, jak má být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
20.10.19 15:09

@Payus Ve čtvrtek mám kontrolu, tak snad :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
20.10.19 15:12

@g.sandova cervix score…jak se zkracuje cipek a jak jsi otevrena. Ja 32tt a cs O, cipek mam teda kratsi necele 2cm, tak mam klidovy rezim. @Kiwijeta bude to dobry, beztak uz se k tomu porodu blizis :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1347
20.10.19 15:12

Ve středu na kontrole čípek 2 cm, tvrdý, hrdlo uzavřené. V pátek kontrakce, v sobotu se dcera narodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
20.10.19 15:15

@PepiKo ty jo tak to vzalo rychly spad teda :mrgreen: a ja si rikam jak jsem v klidu s 2cm :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8608
20.10.19 15:19

@Payus jo cipek teda. Mám vše tak, jak mám mít, hodnotu mi říkal, už su nepamatuji. Ani nemusím mít klidovy režim. Já toho dost nachodím ve všední den a cítím tlak a bolesti v podbřišku. Bolí mě to i zevnitř. Musím říct, že i vyšetření mě bolelo. Víkendy se snažím odpočívat.
Tak ať to máš v pořádku. Dodržuj klidovy režim. :hug: není to nic příjemného, ale ať se nám tam udrží co nejdéle. Abychom neprenasely :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
20.10.19 15:27

@g.sandova no uz jsem si zvykla, valim se uz asi 3 tydny. Kdyz zvladnu tenhle tyden, tak uz muzu polevit, pry je veeelka sance ze to dotahnu aspon do listopadu. Ja mela pri chuzi velke bolesti, fakt jsem se bala, ted uz se nebojim citim se dobre. Poslouchej telo, rekne ti kdy zvolnit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1347
20.10.19 21:19

@Payus hele ja už byla totálně zoufalá, když mi to řekl, byla jsem týden po termínu a už mi chystali datum na vyvolání :mrgreen: cely čtyři týdny, co jsem chodila do poradny jsem měla takový nález :roll: nakonec byl porod mega rychlý, za 40 minut od přijetí byla dcera na světě :mrgreen: fakt to nemá žádnou vypovídající hodnotu. Kamarádka ten samy nález ran v poradně se slovy “dřív jak za týden neporodite” a v noci už měla dceru na světě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
20.10.19 21:28

K tomu CS z mojí zkušenosti. Přenášela jsem a měla jsem pořád CS 0. V pondělí jsem byla na kontrole v porodnici, kde mi řekli, že nemám šanci normálně porodit :D Že porodní cesty jsou absolutně nepřipravené, kontrakce žádné. Dostala jsem papír, že mám ve čtvrtek přijet na vyvolání porodu. Ještě jednou podotýkám, že to bylo pondělí ráno. V úterý se mi sám z minuty na minutu rozjel porod. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
20.10.19 21:37

@PepiKo @Teulina to je videt, ze telo moc dobre vi co dela. A to ze se zda nepripravene, nemusi tak vzdy byt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
21.10.19 07:36

Díky všem :grinning: čím víc se to blíží, tím větší mám strach, že nepoznám až to začne. Celé těhotenství mi casto tvrdne břicho a od včera hodně často. Občas to píchání do spodku, ale nějaké křížové nebo menstruační bolesti to ne. Tak jsem zvědavá..doufám, že mi nejdřív praskne voda. To je dobrý indikátor :) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama